Writing

Temat przeniesiony do archwium.
Nie mam we writingu poważnych błędów,ale trochę namazałam,jednak pismo mam duze i czytelne.Niestety,sporo skreśleń tam było.Może ktos sie orientuje czy to wpływa na ocenę??
wydaje mi się, że raczej nie... Ja też strasznie tam mam nakreślone, bo 2gie pytanie to pisalam już na czysto - i takie są efekty...
A wie może ktoś ile punktów obcinają jeżeli nie napisałam w pierwszym liście o jednej z tych wytycznych????? Chodzi mi o to z tym Tomem -aktorem. on się pytał jak ma dojechać od stacji a my mieliśmy napisac zeby sie o to nie martwił, że wyjdziemy po niego czy coś takiego. I o tym właśnie zapomniałam napisać... :-(((((
za skreslenia obcinaja tak jak i za brak jakiegos podpunktu,proste ze lepiej oceniona bedzie praca napisana bez skreslen,estetyczna a nie pokreslona...obcinaja pewnie pol stopnia a moze i caly jak do tego jakies bledy w tekscie dojda...
Nie prawda!!! Pare skreslen to nie tragedia ale jak praca jest powaznie pomazana to wtedy sie wkurzaja bo nie moga jej przeczytac.
ludzie, nie straszcie, ja mam co trzecią linijkę pokreśloną!!! A pod koniec okazało się że za cholere nie moge sie zmiescić w limicie słów - i znowu poskreślałam połowę :| pisałam czarnym atramentem, naprawdę wyglądało efektownie
ja mam jeden wielki misz-masz ze strzalkami gdzie co jest itp..hm uwalilam te czesc pewnie:/
Nam mówili, że można skreślać, tylko, żeby przez te wszystkie skreślenia praca nie zrobila sie nieczytelna. Można skreślać i nie obniżaja za to punktów. Byleby sprawdzający był w stanie się doczytac.
A tak na marginesie, nam dali kartki do pisania na brudno. Obydwa wypracowania najpierw na brudno potem na czysto, a mimo to skończyłam 40 minut przed czasem.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja zimowa 2003