wyniki w łodzi juz sa!!

Temat przeniesiony do archwium.
niestety ja jestem spoza lodzi ,ale moi rodzice dzis tam będą i przywiozą mi te koperka....cholernie sie boje!! a wam jak poszło??
Hej, ja też zdawałem w Łodzi, ale mieszkam w innym mieście (w woj. łódzkim). Jak myślisz, kiedy mi przyślą wyniki?
dowiedzialam sie ze pod koniec tygodnia maja je rozsyłac...cierpliwosci ,niedlugo bedą:) ps-a ja nadal nie wiem jak tam mi poszło...ehh..musze sie czyms zajac bo zeświruję;)
ja właśnie wróciłam z british council i jutro będą wysyłac wyniki. aa ja niestety dostałam D:-((((((((((((((((((((((
Mala, przykro mi..:( Powiedz jedno - czy takiego wyniku sie spodziewalas czy to zupelne zaskoczenie? Czy mozna dowiedziec sie o wyniku przez telefon dzwoniac do BC?
Przez telefon niestety Ci nie powiedzą - ochrona danych osobowych.
no właśnie się nie spodziewałam no ale cóż dalej trzeba żyć. już mi przeszło teraz tylko kucie do maturki mi pozostało :-))) pozdrawiam
dzielna dziewczynka , ja jeszcze nie dostalem wynikow , ale jakbym nie zdal , to bym sie chyba powiesil . A tak na marginesie , to powodzenia
z maturą. Zobaczysz, kiedys bedziesz miala CAE :)
no to skoro łódź już ma :] to pozostaje mi tylko czekać... ja też spoza łodzi jestem, wynik dostanę w kopercie... ech... im bliżej tym bardziej się denerwuję :>
a mi rodzice na szczescie rpzywizli dobra wiadomość-B:))))
to w koncu dostalas B czy D?
oj widze ze poprostyu ktos jeszcze zalogowal sie tak samo jak ja...ja(ta pierwsza mała;) dostałam b:)
pozostaje nam tylkoc czekać na kopertę...
No właśnie, ja jeszcze czekam. Nie wiecie przypadkiem jakim systemem oni to rozsyłają? Do wszystkich hurtowo czy może im ktoś miał niższy numer, tym szybciej dostanie?
niestety ja nie ma zielonego pojęcia jak to rozsyłają
:DDD zdałem!!! :D co rpawda tylko na C ale cóż :> matura! żegnaj! :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

FCE - sesja zimowa 2003