w jakich miastach są już wyniki??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |
czy ktos wie w jakich miastach sa juz wyniki??oprócz łodzi???dajcie znać...
No właśnie... są już we Wrocławiu?????

:|
Niestety, jeszcze nie ma wyników we Wrocławiu. Przed chwilką dzwoniłam do BC, Pani powiedziała, że spodziewają sie ich lada dzień.... cierpliwości :-)
A co z Gdańskiem ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a co z Warszawą? ktoś już coś wie?
czemu w Łodzi już mają, a w stolicy jeszcze nie?
ja juz odebrałem wyniki .sa juz w sanepidzie w olsztynie
sa w gliwicach...
to pewne ze sa w gliwicach juz???
W Koszalinie są już wyniki!!! Dziś będą chyba rozsyłać. Już w całej Polsce na pewno są wyniki.
a co z wrocławiem?????????????? jak sie czegos dowiecie to piszcie od razu!!!!!!!!!! koniecznie :!!
a w Lublinie są???
Czy ktoś ma wieści z Gdańska? Są już???
Ktos wie cos na temat olsztyna???
W Rzeszowie już są właśnie odebrałem i jest A yeah ;)
a jezeli nie pojde po wyniki do szkoly to przysla mi do domu? Nie pojde bo wstyd , wiem , że dddddd. Piszcie jak wam poszło.
a poznan, czy doterly juz tez do wielkopolski??? tak sie boje aaaa ratunku
Wyniki w Rzeszowie są- ja też mam A !!!!!!!! Gratulacje Tomuś :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Ja mam D, łzy wylewam .Oj, Oj....
w Poznaniu juz sa wyniki:D zdalam na.....C.....ale uczylam sie 1mies wiec jest super!!!!!!!!!:D
A może cały Rzeszow ma \"A\"? Po jakiemu tam mówicie? Grraaattulllacje!!!
czy wyniki sa juz we wroclawiu?????? wrrrr.... bo ja dzwonilam i kobieta mi powiedziala zeby nie dzwonic bo jak dojda to beda rozeslane
A czy sa juz wyniki w Kielcach??? Teraz bede przez najblizsze dni denerwowal sie..... Mam nadzieje ze zdam. Nie moge juz doczekac sie tych wynikow. :-(
Ci którzy mieli c,b albo a, możecie powiedzieć jak Wam poszły w końcu te części egzaminów z tego wykresiku?
gratuluje wszystkim, ktorzy juz wiedza, ze zdali .... ja caly czas czekam az poznan mi przysle magiczna koperte i strasznie sie boje aaaaa!!!!!!!!
powiedzcie wkoncu co z tymi gliwicami,prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
heyka! co ty w ogole gadasz, ze nie zdasz i dostaniesz D ! nie załamuj się ...na pewno będzie dobrze! trzeba w to wierzyć. Nawet jezeli noga ci sie podwinie, to nie jest to powód do wstydu... przeciez to tylko miała być próba... zawsze nabyło się jakieś doświadczenie!!! pozdrawiam i życzę pozytywnego myślenia! PS, ja tez zdawałam teraz się boję, ale wiem, że nic się nie stanie rzeczywistością, jeśli wpierw nie będzie marzeniem!!! PApa
NINA - wyniki dotarły do centrum egzaminacyjnego w POZNANIU wczoraj i dopiero teraz będą rozsyłane. Skąd wiesz co dostałaś??? Nie szpanuj!!!!
W Pierdziszynie Dolnym są juź wyniki ! Yeah zdałem na s! ( superb )
So w pierdziszynie ?? świetnie ale slyszalem ze s dostaja tylko gejzery;]
Tak Marek masz rację...dzisiaj dzwoniłem do poznania i mi gościówka powiedziała,że wyniki otrzymali wczoraj tj.10 lutego po południu i od dzisiaj zaczęl rozsyłać.Dodała tez, że wyniki będą najwcześniej pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego.Ja sam czekam w pełnej nerwówce. Pozdrawiam wszystkich FCE-owców ;p
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

Studia językowe