Piatek, 13-go

Temat przeniesiony do archwium.
Uwaga uwaga, nastał piątek trzynastego. Fajnie, nie?? FCE zdawalismy chyba w wiakszosci 13-go grudnia a wyniki dostaniemy (mam nadzieje) - 13go lutego i to w piatek. Jak zdam to juz nigdy nie bede bawil sie w przesądy.
ja tez, pozdr.
heh :) mi to przed chwilą uświadomiła siostra :) Ja czekam na wynik CAE....... jeśli przyjdzie dziś, to......... brrrrrr!! :-((( nie jestem przesądny, ale ta data nie napawa mnie jakoś szczególnie optymizmem :D
no, ale pewnie przyjdzie dzisiaj..........
No tak piatek 13 niby nic optymistycznego. ale w koncu co napisalismy 3 miechy temu to napisalismy i zaden piatek tego juz nie zmienie. Mozna liczyc ze choc raz okaze sie dla nas szczesliwy ;))
o kurcze!!!rzeczywiscie dzis pietek 13-tego!!!:( no nie!!!oby dzis nie przyszly te wyniki!!!!:( :( :(
ZDAŁEM CAE !!!!! i to na B !!!!!!! SZOK!!!!! :DDD a ja powiem przewrotnie- i jak tu wierzyć w piątek 13??!!! :) nie moge uwierzyć w to, że zdałem, bo do samego CAE przygotowywałem się od września 2003, a FCE zdałem też na B w czerwcu 2003. JESTEM TERAZ NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI!!!!! JUPI JUPI JUPI !!!! :))) gratuluję wszystkim którzy zdali!!!
JA TEZ WŁASNIE ZNAM WYNIK FCE 0KRAKÓW I TO W PIĄTEK MAM b
Ten pt 13 okazał się szczesliwy, dowiedziałam sie dziś ze zdałam....co prawda na C,ale z CAE pojdzie mi lepiej:))))Pozdro!!!!
no ja tez sie ciesze dostalem C:) maturka z glowy :P No, tez mam nadzieje ze z CAE pojdzie lepiej ;P
Nie wierze w przesady, zdalem na AAAAAAAAAAAAA!
Temat przeniesiony do archwium.