Jak odczytac wyniki z wykresu

Temat przeniesiony do archwium.
...nie wiem jak zamienic wyniki z wykresu ..na puntkty(wiem ze mozna) bo to logiczne

jest piec czesci po 1 cm .... i wiem ze 1cm(np odcinek miedzy good i borderline) dzieli sie na cztery

czy borderline to jest te 60 % ?? czy moze 20 punktow
no własnie. Jak by nie mogli tych procentów wpisac, albo słupków porobic i skali z procentami
ale borderline to chyba 60%. Ale ile to procent good i exceptional i weak. Czy równe odstępy oznaczaja równa ilośc procent czy jest inaczej?
Jak ktos wiec cos na pewno to niech napisze.
Radze napisac maila pod: [email] . Powinni pomóc. (Mnie odczytywanie wykresow czeka jutro chyba :P)
różowy - test pozytywny, niebieski - negatywny...więc jeśli różowy to gratuluję!
jakto odczytywanie wykresow ..ty gdzies z tymi idziesz
czy poprostu jeszcze koperty nie dostales ??
prosze niech ktoś napisze jak się te wyniki odczytuje!!!!
to co, za 10 dni można się już zapisywać na CAE! :-)
jak to jest z tymi wykresami?jesli ma cos ponizej napisu good to znaczy zer jest to borderline?ile to mniej wiecej procent?
A juz myslalem ze jestem idiota i tylko ja nie rozumiem tego durnego wykresu O_O
Jak sama nazwa wskazuje, borderline to ilosc punktow wystarczajaca do zdania egzaminu [czyli granica miedzy C a D].
no chyba sUabo ze border line to 60%

pomysl 5 poziomow i na 2 to jes jusz 60 ..... no chyba nie bardzo

a jescze cos ...pisalem do british council a propo odczytania ...baba nie napisala mi jak odczytac bo mowila ze oni maja tam swoj wlasny system

ale mysle ze trzeba na oficjalnej stronie szukac

http://www.cambridge-efl.org.uk/
tam tazke sa oficjalne statysyki odpowiedzi i wogole

BEDE SZUKAL AZ ZNAJDE BE CHCE WIEDZIEC ILE PUNKTOW MIALEM ...
jak znajde to odpisze
No i? Wszystko sie zgadza. 60% odpowiedzi poprawnych to minimum, aby zdac.
wedlug wykresu
(jesli tak liczac ze border line to 60 %)
to tak jak linie ide - weak 20% bordelinie 40% good 60% exepctonial 80% powzyej exepctional 80-100 %

przecie to z wykresu widac...5 czesci ..i jak mowie na 2 odrazu nie moze byc 60 % chyba ze na 3

ale mowie jesli biorac pod uwage ze borderlinie to 60,mysle ze to jakos inaczej sie liczy
moze te paski odzwierciedlaja pulapy procentowe napisane na dole kartki, czyli : 0-55 dolny pasek, 55-59 do poziom borderline, potem 60-74, 74-79 przedostatni pasek no i 80% powyzej ...........
tak by sie chyba zgadzalo, ale nie jestem pewna
to dziwne wszystko ja mem speaking exceptional a reszta poznzej good nawet a mam b....czy nie zaszla tu jakas pomylka?:( do konca nie wiezylam ze zdam...i dopki nie dodtane ceryfikatu bede sie mattwic:(
Nie rozumiem w czym problem ??? przeciez to logiczne ze skoro minimum zaliczające cały egzaminu jest 60% to wszystkie czesci napisane na co najmniej \"borderline\" w sumie musza dac 60% ---- ludzie rozdzielnosc mnozenia wzgledem dodawania!!!!!
No tak, nobla temu inventorowi, ktory te \"szejded bands\" wymyslil. Tylko po kiego grzyba one tam są, jak i tak \"du not respond\" do niczego?! Dla mnie wazny tylko grejd, heh :)
qcze..serio..jak ot jest?ja kce to odczytac jakos..ale to pogiete jest///ohh my...
J atez mam problem z odczytaniem wynikow., tym bardziej ze na dole pisze: GRADES A-E DO NOT CORRESPOND TO THE SHADES BANDS ON THE CANDIDATE PROFILE ABOVE, czyli z tego wynika ze to co piszecie ze bordeline to 60 % to nie prawda. O co tu chodzi ???
Ten opis na dole jest mylący, ale ja odczytałam wykres w ten sposób, ze to do linii weak to jest 54%, juz na linii to 55%, pod linia borderline 59%, na linii 60%, miedzy dwoma kolejnymi jest 60% a 74% (duza roznica mozna uzyc linijki :):):):)) i potem leci tak samo a na samej gorze jest 100%.
Ja też mialam mieszane uczucia czy aby na pewno ocena jest ok, bo jedna czesc zaliczylam ponizej bordeline, mam dwa razy po B, ale kiedy dodałam dokladnie procenty wyszlo mi jak nic 82% wiec chyba wszystko ok!!!! :):):):)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003