A CO WY NA TO ????

Temat przeniesiony do archwium.
A CO WY NA TO ZE JA JESZCZE NIE MAM TYCH PIERD... WYNIKOW A MIALAM NUMEREK 8 . MIESZKAM 30 KM OD KRAKOWA GDZIE ZDWALAM . KTO MI POWIE ILE MAM JESZCZE CZEKAC????? MOZE JUTRO DOSTANE OD NICH WALNETYNKE ...:) OBY Z NAPISEM A, B OR C INNEJ NIE FCE :P
no coz.... w krakowie wszystko jest spoznione....BC otrzymalo wyniki dopiero wczoraj.... podobno od po poludnia je rozyslali.... wiesz jak nasza poczta polska dziala....
ja tez zdawalem w krakowie i tez czekam.... dzisiaj stalem na rynku, przed nosem mialem BC i stwierdzilem, ze wole zastac koperte w skrzynce! i tak nic nie zmienimy.... bedzie co ma byc!
czekanie nad czekaniem i ciagle czekanie :D:D:D
W wawue bylo tak: moją koperte wyslali 10.02 (tak jest na stemplu), a doszla dzisiaj. Mieszkam pod wawą. Ci co mieszkają w wawie dostali czesciowo wczoraj czesciowo dzisiaj, wiec dostarczenie listu trwa jakies 2-3 dni
czyli szacujac tak na ladne oczko to powinnam dostac jutro albo ......wwwwwrrrrr....... w poniedzialek ... hm
Goniłam dzisiaj za listonoszem, bo u nas wszyscy już dostali (nr przede mną i nr za mną). Niestety torbę miał pustą. Jutro nie chodzi, ale poczta jest czynna i można pójść zapytać czy coś tam przyszło.
czy kolejnosc otrzymywania wynikow zalezy od numeru na egzamie. bo np ja jestem z chrzanowa i mialam numer 8 a moja sasiadka miala numer 985. kto mi powie kto pierwszy dostanie wyniki ???:>
Wczesniej ktos pisał, że zwykle wysyłają wg numerów, ale u mnie to się nie zgadza...
ZDAŁAM NA CCCCCCCCCCC I SIE UMIARKOWANIE CIESZE :D:D:D:D:D:D NAPISZCIE JAK TAM U WAS MISKI :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003