I doczekałem się...

Temat przeniesiony do archwium.
3 minuty temu wyjąłem ze skrzynki kopertę z wynikami. Jeszcze jej nie otworzyłem. Serce wali mi jak młot. Jeśli nie zdałem, to będę pohańbiony. Teraz jeszcze wszystko może w niej być-od A do E, więc jest nadzieja. Za chwilę wszystko stanie się jasne. Oby było dobrze!
a tak szczerze powiedziawszy myslisz ze kogos poza Toba to obchodzi?
co nie zmienia faktu ze kciuki trzymam, jak za kazdego
Wcale bym się nie przejmował opinią innych osób, gdyby nie fakt, że w tej samej sesji zdawało paru moich znajomych z klasy i (niestety) nauczycielka od ang. o tym wie. Wobec tego jeśli się nie uda, to będę miał przerąbane.
O w mordę!!!!! Dostałem A!
W O W !!!! moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki i wszystkim, którzy JESZCZE nie mają wyników (a są tacy?), życzę jak najlepszych ocen.
jjeeej, gratulacje:Da ja zdalam na C i sie ciesze jak mops:D wiem, ze niektorzy gardza C, ale...oj, zdalam:D tylko to sie liczy:D
Szczerze powiedziawszy to grzecznosci z Twojej strony nie zawadzi! Daruj sobie teksty w stylu \"nikogo to nie obchodzi\" ! A mnie obchodziło co on dostanie i co? juz nie ma \"nikogo\" mów za siebie
Ja wcale nie gardziłbym C. Co więcej, już C by mnie cieszyło i nawet nie liczyłem na więcej. Również gratuluję-jest czego, bo przecież się udało!!!
jak to gardzą? skoro C jest oceną pozytywną to nie ma czym gardzic! Na C też trzeba umiec. Ja ze swojej strony nigdy nic bym takiego nie powiedzial na temat C bo to glupota,
Gratlacje!!!:) Ja dzisiaj dostałam wyniki- mam B:) myślałam, że dostanę C, chociaz modliłam się o B...i mam:D
tez tak mysle, ale widzisz...sa ludzie i taborety;)my chyba nalezymy do pierwszej kategorii;)pozdrawiam:D
no a mnie dopiero czeka FCE przygotowuje sie z paru ksiażek i mam nadzieję ze zdam...najbardziej obawiam sie listeningu ale mam nadzieje ze sobie jakos poradze:)
mhm...no wlasnie, mi najgorzej poszedl listening, dlatego teraz wiem, co musze szlifowac i szlifowac!troszke sie zestresowalam na tym sluchaniu i dlatego wypadlo jak wypadlo:)ale dobrze, ze zdalam:D
no ale nie wiem wogole z jakich ksiazek sie przygotowywac do listeningu bo te kasety sa drogie ale wole kupic jedna i zaplacic duzo a dobra;)) ktos moze mi poleci?
:)
Też mam A :) Wszystko powyzej linii - exceptional, tylko speaking polalam :) Hiiiiiiiiiii :)
zapisz sie do biblioteki uniwersyteckiej:)bedziesz mogla cwiczyc z kasetami do woli:)pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.