Nastroje "po jutrze"

Temat przeniesiony do archwium.
No i mam to za sobą. Lekko nie było, nie powiem. Wskazówki Revana jak najbardziej na miejscu - było dokładnie jak mówił. Na readingu dwa pierwsze teksty było ok. ale dwa następne (uzupełnianie fragmentami tekstu o obserwacji ptaków - brrr ..... czwarta część o "sklepach" - jeszcze bardziej brrr i jeszcze raz brrr). Use of English w części transforming początkowo wytworzył w moim mózgu cos w rodzaju czarnej dziury zasysasjącej wszelkie bodźce z zewnątrz i wewnątrz, ale zostawiłam gada i jak wróciłam do zadania na koniec- okazało się że jest oswojony i .... poooooszło. W sumie chyba najgodzrej nie było. Writing - tradycyjnie list i wybrałąm jako drugie wypracowanko o sposobach kontaktowania się z przyjaciółmi. Tradycyjnie od120 do 180 słów.
A wedlug mnie reading wcale nie byl taki zly. Pamietam, ze w pierwszej czesci nigdzie nie wstawilam 'scientific breakthrough' czy czegos w tym stylu. W tekscie o ptakach nie uzylam akapitu o tym, ze facet byl zniechecany przez ludzi. Ogolnie jestem nawet zadowolona. Na writingu tez wzielam rozprawke, a list musialam kilka razy okroic :P. Najmniej pewna jestem use'a. Najgorsze byly chyba dziecioly i error correction. Pozostale nawet nawet. Ale ostatecznie pozostaje nam tylko czekac :P.
tez nie uzylem ,, breakthrough" i tego ze facet byl zniechecany :P czy to oznacza ze mamy dobrze... ? :)
a jakie były tematy writingu?
compulsory to list nieoficjalny do kolegi ktory pracuje w studiu tv i pomaga ci zorganizowac przyjecie-niespodzianke dla kuzyna. drugi to do wyboru rozprawka (czy lepiej gadac przez internet, telefon, czy twarza w twarz), historyjka (miala sie zaczynac slowami: gdy wszedl na parking zorientowal sie ze nie bylo jego samochodu) i artykul nie pamietam dokladnie o czym
No to widzę że wam ładnie poszło :/ ja oba wymienione zdania użyłam w tekście... :/
ja tez mam tak jak wy:) chociaz u mnie ludzie na okolo uwazali ze tam gdzie my mamy to ambitious powinno byc wlasnie to scientific breakthrough.
pamietam ze nie wiedzialam jaki akapit wstawic w ta luke gdzie powyzej bylo cos o policjancie. tam chyba wstawilam E ale nei wiem czy dobrze :p co tam miales?
ee tam :P nie sluchaj ich. bylo too ambitious, a w tekscie sobie podkreslilam podwojna falowana dowody ]:->
jestem zmuszona powiedziec, że także nie użyłam tego topicu w pierwszym poleceniu w readingu, a o tym w ptakach także :-) czyli trzecia osoba które tak zrobiła? hurra :)
ja wybrałam article, ciekawe co to będzie... w use of english też miałam największy porlbem z error correction, chociaż zawsze uważałam, że jest to najprostsze polecenie... a orientujecie sie kiedy będa wyniki??

i tak właściwie to czy ktoś wie NA PEWNO [chodzi mi tu o potwierdzone informacje, a nie tylko spekulacje] ile procent trzeba mieć na poszczególe literki? od ilu procent jest B? od ilu A? bo wiem tylko, że zdaje się od 60%...

pozdrawiam :) oby przeżyć jutro!
czyli jak powiedzialas C od 60%, B pomiedzy 75-79% (troche glupio bo mogloby byc od 70:P) no i A od 80% (to fajnie bo nei tak ciezko zdobyc :])
dokladnie, too ambitious ma byc a scientific breakthrough nie i juz! :D
Cieszę się, że dobrze wam poszło :)

Zapytam z ciekawości->jakie były "rooty" w Part 5 use'a i co trzeba było utworzyc?


Hm...z tego co widzę, to tematy w Part 2 bardzo przyzwoite. No cóż...to świetnie! :)

Error correction trudny? Hm...W sesji June 2005 byl wlasnie prosty, no cóż...Tak to juz jest :)

Mam nadzieje, ze wszystkim poszło super. Ja dzisiaj pisałem próbne CAE z June 2001 i już wiem, że reading zaliczyłem na 77.7%! :)

Teraz najgorsze przed wami...oczekiwanie;)

Trzymam kciuki za pozytywne wyniki! :)
hm w kolejnosci teraz nie podam, ale bylo mniej wiecej tak:
important-importance
employ-employers
use-useful
succeed-successful
achieve-achievements
qualify-qualifications
honest-dishonest
likely-unlikely
pozostalych dwoch nie pamieatm
hmm w use of english ... part 1 moze byc , part 2 tez nawet nawet ... w taxes chyba powinno byc ,,no" w transformersach nie wiem jak powino wygladac zdanie z tendency moze ,, there is a tendency for " ale nie wiem .... , Error dziwny :] a word formation do zniesienia :)
A czy w tym konteście poprawnie jest "tendency of" (weathers in Britain to be ...)
pozostałe dwa to:
reality,
choice
uffff.... :) tez mam juz to za soba. a ja uzylam i too ambitious i tego drugiego, ale nie wiem kto ma dobrze. na poczatku wpisalam inhonest i jzu w ostatniej chwili jak mialam oddawac to spojrzalam na to slowko i pomyslalm: 'inhonest? nie ma czegos takiego!' i dalam dishonest. na szczescie mam dobrze:p ogolnie prosty byl ten test caly, duzo trudniejsze byly probne testy, ktore rozwiazywalam na kursie.

ogolnie bardzo przyjemnie bylo:) pozdrawiam te 500 osob, ktore siedzialy ze mna na sali:P
kuźwa no pewnie że choice a nie chose jak ja zrobiłem
ale mam pewne wątpliwości co do
employ- employers.

powinno być chyba employer bo forma czasownika wykluczyła liczbę mnogą... ???????

a co jak w writingu napisałem np o 20 słów za dużo ?
na writingu spytalem sie osob nadzorujacych ,i istnieje 10 % ktore jeszcze sprawdzaja mam na mysli od 180 slow wiec 2 slowa chyba nie zrobia różnicy :P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2005