Na temat wyników FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam małe pytanko. Zdawałem niedawno FCE w sesji zimowej. Kiedy mogę otrzyma wyniki z tego egzaminu? Czy te 9 tygodni podawane przez British Council to jest data faktycza, czy można się spodziewac tego wcześniej? Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki z góry. Pozdrowienia dla wszystkich zdających egzamin FCE w sesji zimowej w Płocku
9 tygodni to jest czas maksymalny, przewaznie wyniki dostaje sie troche wczesniej. juz sie nie moge doczekac swoich:P
witam,

Ponoć po 6 tyg wyniki są na stronie internetowej. (gdzieś była podana na forum)

Ja dosłownie umieram tyle razy ile pomyślę o swoim FCE ( też ta zima ;] ) choć myślęże sie załapię to i tak umieram. nie wiem co gorsze stres przed egzaminen czy stres przed wynikami

pzdr
Hej hej

Wiem co to ten stres, od polowy lipca zaglądałem na ponizsza stronę kazdego dnia...i w koncu...:]

Tutaj będą wasze wyniki. Na razie są z sesji Summer 2005.

http://www.britishcouncil.pl/results/kryterium.asp

;)
Hej dud'
ja też ledwo żyję, ze strachu, ze nie zdam, ogólnie to szło mi całkiem nieźle (na zajęciach), ale wiem, ze mam troche błędów w readingu i oczywiście w UofE
muszę zdać, bo mam 27 lat i jestem żoną i matka 4-latka, co by to był przykład dla dziecka,
pozdro
aha
dziś przed południem miałam listening, nawet spoko
hej, ja tez normalnie umieram ze strachu co to bedzie z moim FCE, modle sie o B...ale bedzie szok jak sie okaze ze nic z tego....
boooooje sie strasznie....
mam nadzieje ze juz niedlugo i opublikuja wyniki bo przez ten stres to ja normalnie nie wiem...
nawet przed egzaminem sie tak nie denerwowalam...:(
pozdrawiam wszystkich ktorzy denerwuja sie tak jak ja...trzymajmy sie razem:p papa
Myslę.....że ........za........ dużo..............myślę o wynikach :P jeszcze z z jakies 1o
dni poczekamy :( Wszystkim życzę jak najlepszych wyników :)
ja tez nie moge sie doczekac, sprawdzalam juz dzisiaj i jeszcze nie ma...;-( co za stres!!!!!
bosze i ja zaczyam sie abc tak to szcezrze zaliczyalm tznnapislalm iz apomnaialma tarz mi sie przypomnialo msuze isc w ndz sie pomodlc do ksociola to juz niedlugo et wyniki tak ? bagam obym zdala jesli nie wswiat mi sei zawalI!!!!!!!!!!!
Poniżej kalendarz dla oczekujących. Zgodnie z regulaminem sesja FCE skończyła się 18 grudnia. Od tego czasu liczymy 9 tygodni.
Jak widać jesteśmy aktualnie w 7 tygodniu :) Wyniki w internecie mogą być oczywiście wcześniej [z moich obliczeń wynika, że z sesji letniej były ok 20 dni przed ostatecznym terminem. Kiedy nasze? Tego to prawie nikt nie wie :)

niedziela-18-gru-05 1
poniedziałek-19-gru-05
wtorek-20-gru-05
środa-21-gru-05
czwartek-22-gru-05
piątek-23-gru-05
sobota-24-gru-05
================
niedziela-25-gru-05 2
poniedziałek-26-gru-05
wtorek-27-gru-05
środa-28-gru-05
czwartek-29-gru-05
piątek-30-gru-05
sobota-31-gru-05
================
niedziela-01-sty-06 3
poniedziałek-02-sty-06
wtorek-03-sty-06
środa-04-sty-06
czwartek-05-sty-06
piątek-06-sty-06
sobota-07-sty-06
================
niedziela-08-sty-06 4
poniedziałek-09-sty-06
wtorek-10-sty-06
środa-11-sty-06
czwartek-12-sty-06
piątek-13-sty-06
sobota-14-sty-06
================
niedziela-15-sty-06 5
poniedziałek-16-sty-06
wtorek-17-sty-06
środa-18-sty-06
czwartek-19-sty-06
piątek-20-sty-06
sobota-21-sty-06
================
niedziela-22-sty-06 6
poniedziałek-23-sty-06
wtorek-24-sty-06
środa-25-sty-06
czwartek-26-sty-06
piątek-27-sty-06
sobota-28-sty-06
================
niedziela-29-sty-06 7
poniedziałek-30-sty-06
wtorek-31-sty-06
środa-01-lut-06
czwartek-02-lut-06
piątek-03-lut-06
sobota-04-lut-06
================
niedziela-05-lut-06 8
poniedziałek-06-lut-06
wtorek-07-lut-06
środa-08-lut-06
czwartek-09-lut-06
piątek-10-lut-06
sobota-11-lut-06
================
niedziela-12-lut-06 9
poniedziałek-13-lut-06
wtorek-14-lut-06
środa-15-lut-06
czwartek-16-lut-06
piątek-17-lut-06
sobota-18-lut-06

pozdrawiam
a ja obstawiam ze beda kolo 11 lutego :) ghrr..niech mi juz powiedza co mam :( nawetjak nie zdalam ehhh ;(
A ja stawiam na 12 luty :P
A ja myślę, żę zaraz pogryzę parapet z nerwów :P Wyniki będą jutro...muszą być bo na nowy parapet mnie nie stać.

Pozdrawiam
Też już nie mogę się doczekać. Na początku podchodziłam do terminu wyników na spokojnie, żeby sie nie dać zwariować, ale od kiedy codziennie pytają się mnie czy zamieścili juz wyniki i już coś wiem, rozpoczęła się katorga! Tak mili państwo, dałam się zwariować, codziennie, dwa razy dziennie sprawdzam stronę z wynikami. Tak czy inaczej życzę wszystkim najlepszych ocen i pozdrawiam, szczególnie tych, którzy zdawali w Gdańsku.
Oby udało nam się przetrwać ten ciężki okres razem :).
wpadł mi pomysł do głowy...

jeżeli jest tutaj ta prześliczna dziewczyna która zdawała FCE w Katowicach i była na egzaminach z tym chłopakiem (brat? partner? kuzyn?) to niech się odezwie jeżeli już z tym chłopakiem się nie widuje :D. Więc prześliczna dziewczyno, jeżeli wiesz, że o Ciebie chodzi to sie odezwij proszę.

Małe szanse ale worth a shot ;)
hehe powodzenia, trzeba bylo ma egzaminie zagadac, albo po :D
no zagadał bym gdyby nie ten koleś z Nią :P:P
YDALAM; LUDYIE YDALAM !!!!!!!!!!!!!!!! ŁD ja nie moge Ydalam !!!
ja zdawalam w Katowicach, ale towarzyszył mi ojciec :D
;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa