Dostaliscie juz Statement of Results?

Temat przeniesiony do archwium.
Hey macie juz swoje 'Statement of Result?'.
Ja czekałam na swój aż do dzisiaj :). W sumie się cieszę, Speaking miedzy Good a Exceptional, reszta na Exceptional, Use of English troszke niżj od pozostałych. Ale niech tam, za ten Speaking odkuje sie na Advance :D.
Jestem ciekawa jak poszlo innym, wiec moze pozamieszczajcie swoje wyniki.Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkim gratuluje.
Ja też właśnie dostałem ,ale nietstey nie zdałem. Najlepiej poszedł mi Speaking (good) i to jest dla mnie najważniejsze. Najgorzej Reading ,oj miałem z nim sporo problemów. Reszta to pomiędzy Good a Worse. No cóż ,dałem z siebie wszystko ,ale widać ,że to za mało po 6 letnim uczeniu się języka + ostatnie dwa lata metodą Callana. Gratuluje ludziom ,którzy zdali FCE ,bo to wbrew pozorom trudny egzamin.

Pozdrawiam
ja tez dziś dostalam Statement of Results. Nie moglam w to uwierzyć, ale jednak- naprawde mam A!
Writing na good, reszta - exceptional. Myślałam że speaking i use of english poszly mi dużo gorzej, ale jednak bylo calkiem dobrze. Już planuje podejść do CAE za okolo rok lub 1,5...(bez pośpiechu!):):):):):):)

Piotrekk i inni co oblali: Wiem że to duży stresior , ale nie martwcie sie, do roboty i podchodzcie do CAE. Juz wiesz jak wyglądają te egzaminy i na pewno następnym razem bedzie lepiej. (tylko olej FCE bo po co sie 2 razy denerwować i idż za rok lub dwa na CAE, egzamin jest ważny przez cale życie wiec nie ma co sie śpieszyć)
A ja jestem pełna obaw. Co prawda w necie znalazłam swój numer kandydata z pozytywnym wynikiem, ale jeszcze pocztą nie dostałam nic, choć w sekretariacie English Language Centre we Wrocławiu zapewniano mnie że w środę poszło pocztą. Powiem tylko, że wcześniej o Statement of Entry musiałam się upomnieć i to przysłowiowe za pięć dwunasta, bo Bóg jedyny wie, gdzie tamten posłali - ale się zaklinali, że gdzieś posłali (!). W ostatniej chwili musiałam przyjąć faksem w zaprzyjaźnionej firmie, bo w domu faksu nie mam. Dobrze, że coś mnie tknęło zadzwonić i zapytać. Aż wstyd, że za sporą w końcu kwotę taki brak profesjonalizmu we Wrocławiu. Zobaczę, kiedy i czy w ogóle przyjdzie - Statement of Results.... czy może znowu trzeba się będzie upominać.
pełna obaw. ------- nie martw sie ja tak samo miałem i to dosłownie. Też we Wrocławiu . Statement of resaults też jeszcze nie mam i myślę to samo co ty :)
w ogóle nie wiem jak ta poczta działa. POLECONY z częstochowy do Wrocławia szedł 5-6 dni...

nawiązując do osoby która nie zdała w tym temacie ( przykro mi ) czy ja wiem czy taki trudny ... FCE to taka matura. jesli jest się młodym i wciągniętym w wir edukacji i przygotowań maturalnych to takie egzamin nie powinien stanowić problemu.

takie jest moje prywatne zdanie z który mozecie się zgodzic lub nie sam zdałem i się bardzo cieszę i nie napisałem tego by pozbawiac kogoś optymizmu z posiadanych umiejetności językowych

serdecznie pozdrawiam
czy ktoś może dostał już SoR z Bydgoszczy? Podobno we wtorek rozsyłali a ja jeszcze nie mam :| a baaardzo mi jest potrzebny..

pozdrawiam
Calogan rozumiem twoją radość, ale trochę skromności nigdy nie zaszkodzi...(Nie mówi tego złośliwie), ale wydaje mi się, że skoro jesteś taka dobra (masz pewnie A) to nie musisz tym się aż tak chwalić.

Piottrekk nawiązując do twojej wypowiedzi to przykro mi...
Nie zgadzam się natomiast dud` , uważam, że FCE to nie jest taka matura. Z moich skromnych obserwacji, wynika, że wiele osób, które "pokonały" już jakiś egzamin zaliczając go na pozytywną ocenę uważają, że to nie jest żaden problem...(ale to jest tylko moja opinia i spostrzeżenie, a ktoś może się zgodzić z tym lub nie).
A co do CAE to wydaje mi się, że to nie jest taka prosta sprawa. No chyba, że ktoś jest bardzo zaparty i kocha angielski to "Impossible is nothing" ;)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zarówno tych co nie zdali jak także i tych co zdali.A także tych co będę to czytać...(tak sobie myślę, że jak Calogan to będzie czytać to powie do swojego monitora tak: "Jak on śmie mnie pouczać" ;)ale to tylko takie moje przypuszczonko ;)

pozdro4all
hej mam pytanko czy jak zapisywałam się na FCE przez szkołę językową to mój SoR pzyjdzie do szkoły czy do domu?
Też mi się nie wydaje, ze FC jest trudny, chociaż jak na każdym egzaminie trzeba mieć trochę szczęścia. Poza tym to egzamin dla osób, które angielski mają "we krwi", a ja najwyraźniej nie mam. Zdałam na najgorszą z możliwych pozytywnych, na próbnych szło mi dużo lepiej. Cieszę się, ze zdałam, ale......
Myślałam że będę wiedziała za co ile punktów dostałam, przynajmniej bym się pocieszyła że niedużo brakło mi do B. Powiedzcie czy dowiem sie tego?
Najdziwniejsze było dla mnie to, że writing miałam najgorszy (poniżej good), a byłam przekonana że poszedł mi extra. Nigdy zresztą nie miałam problemu z pisaniem, co potwierdzali moi nauczyciele. I co z tego.....
u mnie poszedl do szkoly, zadzwonili do mnie, ze mam go odebrac
"Najdziwniejsze było dla mnie to, że writing miałam najgorszy (poniżej good), a byłam przekonana że poszedł mi extra"

Heh, widzę że masz tak jak ja. Jak zdawałem w Juen 2005 byłem pewien, że co jak co, ale writing będę miał na exceptional., co zresztą potwierdzała nauczycielka. Wynik? Tuż powyżej Borderline.

Nie przejmujcie się, jeżeli nie zdaliście. Ten egzamin, to w większości nauka rozwiązywania testów! Jak zrobisz ich z 30, każdy dokładnie zanalizujesz pod kątem błędów-nie ma bata, musisz zdać!
A ja miałem Reading Exeptional z góry,
Listening pomiedzy Good a Exep,
Use of English na Good z dołu.
a Writing i Speaking na Borderline z dołu i z góry.

I wynik B.

Szkoda że niema dokładniejszych wyników bo trudno to zinterpretować orietnuje sie ktoś na jakim poziomie są kolejne paski ?

wg mnie

90% - exeptional
75% - good
60% - borderline

ale to takie dywagacje.
Choć teoretycznie nie ma ocen za poszczegolne czesci, z dobrego i pwne źródła wiem że:

Exceptional- 80%-w górę
Good- 75%-79%
Borderline-60%-74%
Poniżej 60%-weak

Są to jednak informacje nie do konca pewne, lecz patrząc na moje SoR z czerwca, wszystko by się zgadzało.
No tak ale paskow jest 5 a nie 4.

kazdy z paskow dzieli sie na 3 czesci przynajminiej u mnie

---------------------------
|/////////////
|/////////////
|/////////////
|Exeptional|
|
|
|
|Good
|/////////////
|/////////////
|/////////////
|Borderline
|
|
|
|Weak
|/////////////
|/////////////
|/////////////
------------------

a teraz prosze podopisywac procenty
bo jeśli week tzn powyzej week czy ponizej czy obok ?
a jesli ponizej to co z exeptional ?
Chyba ze posrodku postawic linie to moze i by sie nawet zgadzalo :)
Każda krytyka jest dobra, jeśli tylko konstruktywna. Wbrew pozorom nie pomyślałam:"jak on śmie mnie pouczać". Tylko troszke mnie rozbawiłeś :). Ale to już rozmowa na inny dzień i inne forum...
--------------100%
////////////
////////////
////////////
--------------80%
////////////
////////////
////////////
--------------75%
////////////
////////////
////////////
--------------60%
////////////
////////////
////////////
--------------54%
////////////
////////////
////////////
-------------0%
Witam

Już dostałem swoje SoR. jak pisałem mam C

wszystko na wysokości good (trochę poniżej )tylko w odpowiedniej kolejności tzn od tego co mi poszło najlepiej :

1 speaking
2 reading, writing (jednakowo)
3 Use of English
5 listening (tutaj bym bardzooooo ale to bardzo polemizował)

nie wiem czy prosić o ponowne przeliczenie pkt czy nie . a jak sie pomylili na moją kożyść ? i mi obetną ;] chociaż wątpię..

pzdr
aha jeszcze jedno

zapewne odbiór w przewidzianym do tego terminie tzn od 10.03 tak ??
(zapewne tak) tak siętylko upewniam bo już bym go chciał :)

pzdr
Ja mam B -co bylo dla mnie duzym zaskoczeniem. Writing i Listening - exeptional. Speaking i Use -good a reading pod good. Trzeba przyznac byl trudny,chociaz podczas pisania nie wydawalo mi sie by był az tak tragiczny, w przeciwieństwie do UoE. Ciesze sie bardzo. Gratuluje wszystkim zdania, a tym, którym podwinela sie noga zycze duzo sily doroboty- zdacie nastepnym razem!
Z oficjalnych źródeł wiem, że jeżeli pomylili się na Twoją korzyść i ponownie wystąpisz o zliczenie punktów to na 100% CI OBETNĄ I OBNIŻĄ :) Zatem "na dwoje babka wróżyła"

pozdrawiam
Raczej tak

>////////////100%
>////////////
>////////////

80%

>////////////
>//////////// 75%
>////////////

60%

>////////////
>////////////
>//////////// 0%


i wtedy sie zgadza
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka