Ponowne sprawdzenie pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos moglby mi wyjasnic w jaki sposob mozna poprosic o ponowne sprawdzenie pracy? Zdawalam FCE w grudniu, nie udalo sie, mam D. Pierwszy raz slysze ze jest mozliwosc takiego sprawdzenia...
Chetnie dowiem sie co i jak zrobic, gdzie sie zglosic itd. Aha - adawalam w Warszawie.

Z gory dzieki za uswiadomienie mnie:)
Pozdrawiam.
Gdzie dokładnie zgłosić to nie wiem- proponowałabym zapytac sie w ośrodku, w którym zdawałas- tylko, że
- sprawdzenie- przeliczenie jeszcze raz punktów - jest bezpłatne- ale to raczej mała szansa, że ktoś sie w tym pomylił, ale spóbowac warto
- sprawdzenie- jeszcze raz pracy- czyli przeczytanie i ocenienie tego co napisałaś- kosztuje ( chyba- ale na pewno coś kolo tego) - 450 zł - więc całkiem sporo - a szansa, że coś jeszcze tam znajdą - według mnie jest naprawde mała ....
Zatem proponowałabym raczej powtórzyc sobie i jeszcze raz spróbowac zdac, albo pouczyc sie jeszcze i podejść do CAE niz marnować na coś takiego kase. Chociaz jesli jestes pewna, że poszło Ci zdecydowanie lepiej to może warto spróbować, nie wiem....
Pozdrawiam
Jesli mialabym sie na to decydowac to w gre wchodzi tylko przeliczenie punktow, tez uwazam, ze szoda kasy na takie cos.
Do Warszawy mam sporo kilometrow i w najblizszym czasie sie nie wybieram, wiec nie ma szans na spytanie sie w British Council. Chyba ze mozna jakos przez neta...
Ale raczej dam sobie spokoj, szkoda czasu.

Pozdrawiam.
Najlepiej zapytaj ekspertów na forum BC. Tam masz dokładne odpowiedzi na ten temat w dziale "Examinations Services".

http://www.britishcouncil.pl/forum/

pozdrawiam

 »

Pomoc językowa