listening

Temat przeniesiony do archwium.
jak ktos juz bedzie mial listening to niech napisze co bylo :)) ja mam listening 15 grudnia w wawie :)
Ja mam 9.12 Katowice :) Grupa A :)
ja tez mam 15 grudnia w wawie
ja sie boje ;/ srasznie boje bo listeningi mi najgorzej wychodza :( i boje sie ze przez to zwale FCE :(
tragedia .. po prostu tragedia jak dla mnie. ;((((((
jestem już na 100 % pewna że nie zdam fce, po takim listeningu .. :(
a moglabys napisac cos wiecej? o czym byl itp? bo ja mam za tydzien w sobote :(
Hej

Właśnie miałam Listening wersji A.

Czy móglibyście napisać jaki wyraz wpisaliście w drugiej rubryce( tam cos bylo o tym ze nie ma lotniska tylko...).
Czy to miejsce które ten facet lubi odwiedzać w nocy to jest market?
I jakie słowo było na końcu, bo wogle jego nie znam, ale chyba zaczynało się na literę m.

Jak ktoś jest pewny że wszytkie te wyrazy wypisał dobrze to niech może zamieści na forum, aby każdy mógł sobie sprawdzić, bo ja na wielu sie położyłam.
a to sa jakies wersje? czym one sie roznia od siebie?
jest chyba 6 wersji, każda jest inna- ma innetreści zadań.
też miałam A. Ja napisałam że lubi odwiedzać small town ale wahałam sie pomiedzy tym a market. ;[ i chyba powinno być market .. ;[
a co miałas w ostatnim? i jakie były drogi ?
w ostatnim wpisałam to co usłyszałam ze słuchu czyli marvey- ale takie słowo pewnie wogle nie istnieje.

Tam trzeba było wpisać "mountains" - jeżeli o to Ci chodziło.
tak? aaha ;[ cudnie, w całym zadaniu mam tylko 1 dobrze. z pewnlością zdam ;[[[[ ;(
a wg mnie to było tak:
to co było przed drogami to było beautiful mountains
na końcu to czego nie można było dostać na wyspie to chyba marmalade:D
aha no i jeszcze to - nie było lotniska ale była water-taxi czy coś takiego
a w nocy market:)

porównując do readingu to listening był wg mnie łatwy (o dziwo)
A jak mieliście w 1 ? bo ja chyba na końcu miałam jakoś ABAB albo BABA ;d i na poczatku CAC ;\
beznadziejny ten listening był ;[[[
Ja też napisałam marmoladę.A co było w pierwszym? On spędził tam weekend czy week?
A w przed ostatnim to sie popisałam...było tam wpisane słówko "and", czyli trzeba było wpisać 2 wyrazy. A ja doszłam do wniosku, ze to jest przykład i w ogóle nie zwróciłam na to uwagi. Kurcze, ten sam błąd robiłam w szkole...
Co tam wpisaliście?

Mam mieszane uczucia... sądzę, że czas na zapoznanie się z tekstem był koszmarnie krótki. Nie czytam tak szybko po polsku...
Chyba weekend jest poprawnie.
Ale w tym ostatnim nie może być marmolada bo tam pisało chyba "..... sort of food" czyli że nie można kupić jakiegoś rodzaju jedzenia.
On wcześniej wymienił ze nie mozna kupic chyba czekolady i potem podal to slowo na m.
Aha wpisałam fresh i local, ale wczeniej tez cos bylo ze sa simple - te potrawy. wiec nie wiem jak jest poprawnie.
A czy wogle gdzies w necie beda poprawne odpowiedzi do tego FCE ?
hej ja dzis mialem na 11:30 w Gormadzie listening ...... jak ktos chce wymienic info to zapraszam na moje [gg]
p.s. zanim nie zapomne .....
w tym 3 ... na koncu bylo marmolade, gdzies w srodku bylo mountains
ale mam pytanie czy to wszystko pozniej trzeba bylo napisac drukowanymi literami na karcie odpowiedzi ?? bo ja napisalem normalnie ..... ale wyraznie
Hej, ja też miałem dziś listening w Wawie, o 11:30 w Gromadzie, wersja A. Rzeczywiście wyjątkowo trudny, jeszcze mi nigdy tak beznadziejnie nie poszło. W drugiej części mam chyba ze 4 wyrazy dobrze.
Apropo odpowiedzi: Na wyspie spędził weekend, Tam gdzie były do wstawienia 2 wyrazy:simple and fresh, w środku diving, a na samym końcu wstawiłem chocolate ale to chyba jest źle. Chyba mam jeszcze dobrze o tych drogach, ale już nie bardzo pamiętam co tam wstawiłem:interesting? Więcej nie pamiętam. A tam gdzie trzeba było wstawić czym jeździł po wyspie to nie usłyszałem i na końcu testu strzeliłem i wstawiłem tam car. Ale niestety pudło podobno był motorbike!
Pozdrawiam.
Ja też dziś zdawałam w hotelu Gromada. Myślę, ze nie poszło mi najgorzej ale moglo być lepiej. w tym gdzie było "and" też myślalam, ze to przykład. Dopiero gdy przeczytałam zdanie zauważylam, ze nie ma sensu...ale to juz było po 2 sluchaniu. No cóż... Co do reszty zadania to wychodzi na to, ze mam dobrze. napisalam, zę spędził tam weekend, gdzieś dalej water taxi, mountains, mororbike i marmolade. Reszty nie pamiętam. A! jeszcze diving. Part 5 natomiast mnie troszkę zdenerwowało... Niestety, za dużo mialam czasu i zaczęłam kombinowac z odpowiedziami. A przecież pierwsza myśl najlepsza. Niby o tym pamiętam a nie praktykuje ;D No cóż, no cóż, no cóż... Pozdrawiam wszytskich i zycze powodzenia w dalszych cześciach egzaminu.
Ja muszę dodać , że było dużo trudniejsze niż rok temu.
a ja wpisałam markets myślicie że to źle ??
ja dzis mialam listening wersja C. czy w part4 mieliscie jakies odpowiedzi c? bo ja tylko jedna. natomiast w part2 jaki ta babka lubila najbardziej przedmiot w szkole?
właśnie ja też miałam mało odpowiedzi C. A jak mieliście w części 3? Ja miałam ADFEB :P A ten przedmiot do biola była ;]
Ja dzisiaj zdawałam w Wawie wersję B i tak szczerze to nie jestem z siebie zadowolona... jakieś to takie trochę trudno było.. :-/
Również zdawałam wersję B, ale w Gdańsku.
Może ktoś pamięta odpowiedzi w tym zadaniu otwartym?
w part3 mialam CDFEA wlasnie mi b zostalo:( a jak sie nazywal ten kurs? Creative studies? a i jeszcze pytanie odnosnie tez part2, chyba to byla druga luka cos tam ze ona dostaje example of a.... i co tam wpisaliscie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego