Czy zdąże z FCE??

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do osób, które zdały FCE lub się do niego przygotowują. Czy jeżeli mam zamiar zacząć się teraz na poważnie przygotowywać do FCE i zdawać go w sesji zimowej tego roku to zdąże z przerobieniem materiału obecnie moj poziom to intermediate, ale mam obawy czy zdążę. Jestem teraz w 1 klasie liceum i chcialabym w zdac FCE a w 3 CAE. Jak sądzicie? jakie materiały polecicie moze ktos ma na dysku i byl by uprzejmy przesłać na meila [email] Jeżeli chodzi o polecane podręczniki to prosze o konkretnie tytuły.Generalnie prosze jednak powiedzcie mi czy mam szanse sie wyrobic z materialem. Pozdrawiam. Ania :)
Szanse sa zawsze, jezeli potrafisz sie zmobilizowac i jest ktos kto moze ci szczerze powiedziec jakie sa twoje ukiejetnosci i kto oceni twoje postepy, to moim zdaniem powinnas zaczac sie przygotowywac. masz prawie caly rok na przygotowania, a to dosyc duzo czasu. Ja tez jestem w pierwszej liceum i zdaje firsta w czerwcu.
zależy na jakim poziomie jesteś...jeżeli np. skonczyłaś już ksiązke "think first certificate" to spokojnie wystarcza 2 miesiace na porobienie testów powtorke ewentualnie listiningi..Ja z własniego doswiadczenia polecałbym ksiazki Virginii Evans i jej testy
Dziekuje za odpowiedzi :). Wlaściwie podjełam decyzje i bede zdawać w sesji zimowej. Wiec jakie jeszce podreczniki polecacie procz juz wymienionych?

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe