Co do FCE??

Temat przeniesiony do archwium.
Możecie mi pomóc w wyborze książek i ćwiczeń do FCE. Możecie napisać co jest najlepsze.

Narazie wybrałem do gramatyki i słówek: Grammar and Vocabulary for First Certificate - Longman
Kolega radził zakup ksiązki fast track. Co myslicie

Chcę dokładnie sie przygotować.

dzięki za odpowiedzi
[email]
Załatw sobie FCE Use of English 1 i 2 - uważam, że są to dobre książki z gramatyki, dobrze opisana grama, dużo ćwiczeń; minus - brak klucza, ale i tak teorii możesz się z niej nauczyć. :)
które wydawnictwo??? możesz dać pełny tytuł???
Uważam, że najlepiej trzymac się wydawnictwa Cambridge, gdyż obserwując ich podręcznik przez lata uważam, że są najabardziej zbliżone do egzaminów. Nic dziwnego, w końcu to ich Uczelnia robi te egzaminy. Od dwóch lat robimy u nas podręcznik FC Direct Cambridge Univerity Press i jest bardzo dobrze. Jesli do tego dokupisz ćwiczenia i kisążkę nauczyciela, w której są testy, dokładnie omówione writingi z przykładami i klucze do listening, jesli chodzi o podręcznik powinno wystarczyć. Bardzo dobre słownictwo. testy próbne też najlepiej robić od nich, wyszła już chyba 6 częśc testów ( 4 testy pełne w każdej książce).Dużo słuchaj !!!
Wiec podsumowujšc taki zestaw jest odpowiedni??

First Certificate Direct:Mary Spratt, Bob Obee - Cambridge University Press
First Certificate Direct: Ćwiczenia + ksišżka nauczyciela
Grammar and Vocabulary for First Certificate - Longman

Jakie tytuły testów??? Co jeszcze??? czy juz wystarczy???

Poproszę o tytuły i uzupełnienie tej listy tak jak Pan uważa aby w pełni zawierały elementy potrzebne do zdania FCE.


Dziękuje za pomoc
Przemek Kuczynski
FCE Use of English 1
FCE Use of English 2
CPE Use of English 1
wszystkie - wydawnictwo "Express Publishing"
Temat przeniesiony do archwium.