Stary FCE a nowy FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,

mam pewien problem związany z wypadem z obiegu w związku z nauką języka angielskiego. Ostatnio przewertowałem kilka witryn i dowiedziałem się, że w formule FCE w roku 2008 doszło do pewnych zmian. Zastanawia mnie czy zmiany te wpływają na naukę z książek np z 1999 roku.

Z tego względu że mam kilka książek do FCE (Countdown, Knockout, Virginia Evans i parę innych) i chciałbym właśnie z nich korzystać (nowe książki to dość spory koszt). Tak więc zastanawiam się czy mogę spokojnie się z nich uczyć i nie przejmować się tymi zmianami które zapadły w 2008 roku.

z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
Olej FCE. Szkoda kasy i czasu. Zdawaj co najmniej CAE.
Witam,

dzięki za pomoc:) Co prawda nie udzieliliście mi odpowiedzi na pytanie ale zaciekawiliście w kwestii tego CAE. No właśnie, jak to wygląda w kwestii wzrostu poziomu między FCE a CAE?

FCE zdawałem w 2003 roku. Niestety nie zdałem. Oczywiście wiem co było powodem. Od roku pracuje nad swoim angielskim i ew. do FCE chciałem podejść w grudniu 2012 roku. Ewentualnie w połowie 2013 roku. Wydaje się wam, że osoba która nie ma za sobą FCE może podejść do Advance? Nie ukrywam, że nic nie wiem o CAE no i sama myśl o tym poziomie mierzi mi krew w żyłach:)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka