Czy to prawda??

Temat przeniesiony do archwium.
Czy to prawda, ze w Wawie, zeby sprawdzic wynik trzeba wpisac, jezeli ma sie numer 1 np. to trzeba wpisac 1001?? Ze zawsze musza byc 4 cyfry i 1 na poczatku?? Tak wyniki wchodza, tylko nie wiem czy to wiarygodna wiadomosc.... mam nadzieje,ze nie...
jesli masz nr 1 to wpisujesz 0001 nie inaczej
no to co to sa za wyniki?? z numerem 1001 z Wawy??
ktos ma po prostu numer 1001
watpie, bo w Wawie nie ma wynikow od 0 do 100, a z numerem 1001 jest?
no to moze macie inaczej ja jestem z Gda i u nas jest tak
ja mialm numer 14** w wawie wiec moga byc rozne numery, zawsze trzeba wpisac 4 cyfry np 0001, 0011, 0111, 1111
chodzi mi o to, ze mam numer 16, tylko nie wiem czy 0016 czy 1016... bo jezeli 1016 to nie zdalam, a jezeli 0016 to nie ma wyniku... ale to chyba niemozliwe,zeby w Wawie nie bylo... sama nie wiem, juz nie mam zdrowia
zdałaś nie masz się co martwić..
Hej Zuza ja piałem o tych że trzeba dodać 1000 donumeru i jeśli masz np 1 to powinnaś mieć 1001...ale sądze że to raczej nie prawda gdyż teraz są wyniki już wszystkie a ten 1001 to pamiętasz były dwa terminy 10 i 13 grudzień więc dla jednych pewnie był kod 1001 a dla innych 0001.
Musisz dokładnie sprawdzić co masz na SoE tzn. jaki numer.
Ja spraedziłem, ale szczerze mówiąc jeszcze też pamietam jaki był na mojej pracy jak oddawałem, więc sprawdź i nie martw się wszystko będzie w porządku !
Reasumując wdg mnie to wszystko jest dziwne, ale logiczne. Najlepiej byłoby sobie przypomnieć jaki miałaś numer na swojej pracy np 0001 czy 1001 tzn szczegolnie od czego się zaczynał od 1 czy 0 to jest ważne bo z tego co widze na moim SoE nie ma całego tego numeru :(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa