Bledy ortograficzne

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do wtajemniczonych , jak to jest z bledami ortograficznymi na listening\'u? eg napisalem w texcie o grotolazach w pierwszej odpowiedzi \"tunel\" czy brak jeden litery powduje nie zaliczenie odpowiedzi?
Ja słyszałam ze nie jest tu az tak wazny speeling i jesli masz jakis dro bny błąd, jak np brak jednej literki to na pewno Ci to uznają :))
A tak apropo Twoich odpowiedzi czy możesz mi napisać jakie słowka jeszcze tam zaznaczyłes? Ja tez miałam tą wersję (E) - właśnie o tych nieszczęsnych grotołazach i jestem ciekawa czy mamy podobnie :)))
9. tunnels
10. space (and) fresh air (avaliable)
11. Wales
12. climbing
13. hard hat - uwaga \"hat\" - liczba pojedyńcza
14. lamp
15. strong boots
16. all ages
17. special interest
18. competitions

To sa podobno poprawde odpowiedzi
Ja mam podobnie w sumie, tylko w dwóch mam cos inaczej, zamiast hard hat mam helmet i oprocz Wales dopisałam nie wiem po co Irleand, a jak reszta częsci? Wiesz moze jak powinno byc popawnie ? Np w 4 częsci mialam więksozsc odp na no tylko przedostanie na tak. A tak wogole gdzie zdajesz FCE?
Ja tez wpisalem helmet !!! no a co do Wales dodalem do tego Scotland nie wiem czemu...wyniki ostatniej czesci sa nastepujace:

24. NO
25. NO
26. NO
27. YES
28. NO
29. YES
30. NO
A jeszcze mam jedno pytanie jak Ci poszło w 1 częsci. Ja np nie byłam pewna z tym aktor czy jakis bywalec kin, chyba nie dziennikarz? Jeszcze z tym nowo otwartym marketem tez chyba zle zaznaczyłam. Ale teraz to juz po fakcie, takze mozna sobie tylko pluc w brodę ;)) A zdawałes moze w Rzeszowie?
Jezli masz ochote pogadac moj nr [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003