Najlepsza ksiazka do samodzielnej nauki

Temat przeniesiony do archwium.
Elo. Mam male krotkie pytanie:) Jaka jest wedlug was najlepsza ksiazka do przygotowania sie do FCE w domu? Ktos ma jakies doswiadczenia? Nie mam aktualnie czasu na jakis kurs (wiec nie mowcie ze lepiej sie do szkoly zapisac:]), angielski znam powiedzmy na poz sr zaaw. Czytajac opinie z tej strony myslalam o New Progress albo Knockout- co o nich myslicie?
książka fce star- bardzo fajna ale równie droga. Co prawda nei polecam do nauki samodzielnej. REaDY FOR FCE bardzo dobra- pelno wskazowek i kilka stron samych porad dot. egzaminu. jeśli chodzi o gramatyke to bdb książka to \"english grammar in use\" - jedna z najlepszych!!!!!!!!!!polecam- na prawde warto sie zainteresować tą książką!!
Ja się uczyłam z Fast Track to FCE i myślę, że jest dobra. A gramatyki się najlepiej uczyć z Murphiego
kup sobie virginie Evans- use of english jest absolutnie zajebista
Hm, thx za odp:) Tylko ja na razie zero zgodnosci:P Wymieniliscie kilka tytulow ale czy aby na pewno kazdy z nich jest przygotowany do samodzilenj nauki? Nie chce sie wkopac w jakis podrecznik ktorego nie bede w stanie sama przerobic:/ No i czy ww podreczniki sa ogolnie dostepne, mozna zakupic cwiczenia z kluczem, kasety etc?
my w szkole robimy knockouta ale nie wydaje mi sie ona zbyt rewelacyjna....najlepiej robic jak najwiecej testow, ja przerobilam dwie czesci virginie evans i dobrze sie przygotowalam. w kazdej czesci jest jedna ksiazka do speakingu i listeningu a drud\\ga do readingu writingu i use of english. niestety sa one dosc drogie...kazda zcesc kosztuje ok 70 zl plus kasety do listeningu..ale kasety ja osobiscie przegrywalam od swojej nauczycielki z ang. mysle ze ksiazki te sa na tyle przystepne ze nadaja sie do samodzielnej pracy ale dosc dobre by przygotowac sie do egzaminu.tyle ze dobrze by bylo jakby ktos sprawdzal ci writingi no i skontrolowal kilka razy jak mowisz w sensie speaking
HEJ,
JA PRZEROBILAM CALE MNOSTWO KSIAZEK OD FAST TRACK TO FCE, PRZEZ MURPHEGO, AZ PO 1 I 2 CZESC UES OF ENGLISH VIRGINI EVANS. KAZDA Z TYCH KSIAZEK JEST INNA, DLATEGO WARTO PRZEROBIC ROZNE TESTY. OWOCNEJ NAUKI!!! POZDRAWIAM;)
HEJ,
JA PRZEROBILAM CALE MNOSTWO KSIAZEK OD FAST TRACK TO FCE, PRZEZ MURPHEGO, AZ PO 1 I 2 CZESC UES OF ENGLISH VIRGINI EVANS. KAZDA Z TYCH KSIAZEK JEST INNA, DLATEGO WARTO PRZEROBIC ROZNE TESTY. OWOCNEJ NAUKI!!! POZDRAWIAM;)
Temat przeniesiony do archwium.