cze fce...

Temat przeniesiony do archwium.
cze fce okazał się prostrzy czy trudniejszy odćwiczeń które robiliście wcześniej?? rbił ktoż z virgini evans?? jakie wrażenia?? co najtrudniejsze?? jak speaking?? oceny ze speakingu??
reading okazał się o wiele trudniejszy, w domu miałam bezbłędnie lub prawie bezbłędnie, a na FCE poszedł mi bardzo kiepsko
O kurde, to juz się boję, co to ja bede miał się z reading w czerwcu...
ucz sie slowek caly czas i rob testy !z jakich ksiazek korzystasz?chodzisz na kurs jakis?powodzenia-c u -nicolle:)))))))))
jeśli chodzi o mnie to na kurs nie chodze bo brak funduszy ale ucze sie sam w domu z ksiazek "FCE gold" "knockout" "Advanced english grammar" Michael'a Vince'a i mam supermemo przygotowujące do FCE. mysle ze jak sie zna dużo słowek i troche albo nawet dużo gramatyki to wszystko pójdzie po naszej myśli:)
Macku-jak chcesz moge sie cos na ten temat wiecej dowiedziec-sama ucze j.angielskiego-jak cos to napisz do [email] Gold jest dobry z tego co wiem to sa jeszcze masterclass(ale nie wiem czy nie tylko do proficiency) Pass Key do Fce i tak dalej-jak cos to pisz do mnie smialo-pozdrawiam- c u -nicolle
elo!! mam pytanie, czy można sięjescze zapisać na FCE w sesli czercowej????
Napisz na [email] mam dużo materiałów doradzę
Można jeszcze sie zapisac ale to jest więcej płatne o 170 zł wiecej bo juz podstawowy termin minął. a mozna sie chyba zapisac tylko w piątek 21 marca.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2003