Rzeszow

Temat przeniesiony do archwium.
kto zdaje w Rzeszowie egzamin ? nawiąźcie ze mna kontakt .... [email]
hello
ja zdaję w grudniu, ale moje koleżanki w czerwcu.
Hello!
Ja też zdaję FCE w czerwcu w Rzeszowie.
ja tez zdaje fce w rzeszowie ale dopiero w grudniu, narazie czeka mnie duzo pracy zeby sie na ten egzamin przygotowac...
NOm hejka ja też zdaje fce w rzeszowie w czerwcu tzn . jestem zapisana ale jakos nie siedze nonstop w książkach < czy ktoś ma jeszcze takie podejście jak ja ?? a może o to własnie chodzi mimo wszystko troche sie cykam:)))))>
no ja wlasnie tez zdaje w czercu , czy wiecie dokladnie kiedy beda egzaminy????
ja też zdaje w rzeszowie w czerwcu i w książkach nie siedze, właściwie to tylko testy w internecie robie bo znajmi mi opowiadali jak jest na FCE i to jest nic wielkiego
no mam juz terminy listenieng 32 maja , 8 czerwca speaking no i reszta 14. czy ktos ma podobnie????
Elo!!!
ja mam tak samo jak Ty,tylko niew 32 a 31 maja:)))),i 8 i 14 czerwca.a uczysz sie cos???bo ja troszke siedze w ksiazkach.pozdrofionka
ja tez of course zdaje 31 a nie 32;)
a ktory masz numer , bo ja mam 2365
ja tez jakos nie siedze w ksiazkach, odezwij sie to pogadamy
[email]
Cz no niedawno do mnie list przyszel....ale ten czas leci ,24 maj listening ,1 cz speaking i 14 reszta ...kto ma tak jak ja albo podobnie dajcie znac ...ale beda schizy :P
Elo!!!ja mam nr 2367,czyli niedaleko Ciebie:)))prawdopodobnie sie spotkamy na egzaminach.Jak masz chec to mozesz napisac mi maila,moj [email] zobaczenia.owocnej nauki.pa
eloo mam te same terminy co ty więc pewnie się spotkamy na ogzaminach... ma ktoś może speaking wcześniej niż ja??
wcześniej to znaczy przed 24 maja??
mam mały problem bo w liście z terminami egzaminów jest napisane że listening mam w "KLUB" a speaking w "SALA NR 2" i za ciula nie wiem gdzie to jest. Czy to jest w budynku Promaru czy może gdzie indziej? Jeśli wiecie to napiszcie...
ten klub i sala nr 2 na pewno sa w budynku promaru, tylko ja kurde nawet nie wiem gdzie to jest , ale mam nadziej ze jakos dotre ;-)kiedy masz dokladnie egzaminy???

dzięx za informacje, listening mam 24 maja speaking 1 czerwca a writing itd 14 jak wszyscy a ty?
czy moze ktos z was kozysta z ksiazki gold exam maximiser??
tam sa dwie plyty i ja wlasnie ta druga dzisiaj rozwalilam ( niech zyje zgrabnosc;(
jezeli ktos ma ta plyte i przegrywarke to bardzo prosze o pomoc !!!!!!!!
hej ja tez w tedy zdaje i pewnie sie spotkamy moze nawet bedziemy stali kolo siebie ale i tak nie bedziemy wiedzieli o swoim istnieniu bo sie nie widzielismy jak chcesz to odpisz na [gg] albo na mail [email] i napisz mi o ktorej masz listening i speaking-papa
E a jakie macie numery...a nuz zdajemy razem :P ja mam listening o godz 13
E a jakie macie numery...a nuz zdajemy razem :P ja mam listening o godz 13 w klubie .A tak poza tym to z Jasła jestem
Siema Senseej!
Ja mam takie same terminy jak Ty,listening mam o 13, speaking o 13 a reszte o 9,odezwij sie jak bedziesz mial czas
senseej, my zdajemy razem listening, o 13 w klubie ,ja mam nr 2126,odezwij sie na moje gg (4019400), albo zostaw swoj nr,papa
Albo wiesz co Senseej, mozesz mi wyslac maila , [email] albo [email]
Ludzie , jak ktos ma speaking 1 czerwca o 13 to prosze dajcie znac , moje [gg]
DO PATI ...
zatkało mnie bo mam numer 2127 ...tylko ze zdaje speaking o 13:15 :((
nie dziala mie "szukaj znajomych" na gg ,wiec znajdz mnie ty 1987870.
:)
Temat przeniesiony do archwium.