Jaki Writing?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak dokladnie wygląda writing na FCE? Wiem, ze są listy, tak jak na CAE, ale co jeszcze?! Boje sie, ze nie będę umiala czegos napisac. Prosze, jesli ktos wie, podajcie dokladnie wszystkie formy writing\'u jakie mogą pojawic sie na FCE. Dzięki... :)
No więc taaak....:) Writing na FCE składa się z dwóch części. W pierwszej musisz napisać list. Może być on formalny lub nie i musisz sie wykazać znajomościa tych wszystkich regułek. W drugiej częsci masz do wyboru 5 tematów, z czego ostatnie dwa są związane z książkami z listy. Z pozostałych dwóch jedno zazwyczaj jest również listem, jedno opowiadaniem,które musi się zaczynać lub kończyć określonym zdaniem, a trzeci temat często jest jakimś referatkiem do gasety, czy coś w tym stylu. Ale to różnie bywa. Napewno możesz być pewna, że pojawią się tam listy.
I co - TYLKO TO???
Listy to najbardziej boska rzecz na swiecie. Czy formulki do listoow to sposób zaczynania, konczenia i to, jak wygląda list formalny, a jak nieformalny, czy moze cos jeszcze???
Ale... O JAKIE KSIĄŻKI CHODZI??!!
Chodzi o lektury wybrane specjalnie na daną sesję, szczegóły znajdziesz w ulotce dot. FCE, którą znajdziesz na tej stronie głównej.
mam pytanie do ludzi, którzy pisali już fce. Jakich pytań można się spodziewać dotyczących lektur? Mam zamiar zdawać fce w grudniu i własnie na writtingu chce pisac o książce. Opłaca sie je w ogóle czytać po angielsku, czy mozna od razu po polsku (ja nie widze żadnych przeciwskazań). Jakie pytania były ostanio jeśli pamiętacie??