praca na wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
czy ma ktos jakies mozliwosci pracy za granice na wakacje????najlepiej na 2 lub 3 miesiace?praca obojetnie jaka
Nazywam sie Adriana mam 18 lat jestem z Polski chciałabym podjac prace w angli jako pomoc w kuchni ,barze nawet przy sprzataniu na 2 miesiace najlepiej w lipcu,sierpniu lub wrzesniu.Jezyk angielski średnio zawansowany .
no wlasnie..praca praca praca!! obojetnie jaka..byle na wakacje zarobic troche;)
dobry temat. Zastanawialam sie nad sposobami , mozliwosciami jakiegos wyjazdu do Anglii a najlepiej Irlandii na wakacje. Koło miesiąca. Praca mile widziana, bez większego znaczenia gdzie. moze byc opieka nad dziecmi czy jakis bar. Czy ktos ma pomysl jak to zalatwic? jakies adresy? strony? ie dzieki z gory.
Sa rozne organizacje ktore zajmuja sie wysyalniem ludzi mlodych zwlaszcza do rajow anglojezycznych do pracy jako babysitter albo na kolonie do roznych prac. Niestety juz nie pamietam nazw tych organizacji wiem ze jdna z nich nazywala sie Camp America. Wystarczy poszperac po internecie a potem tylko pobuszowac i sie dowiedziec czy firma ta juz dziala troche i czy nie robi ludzi w \"jajo\"
jesli lubicie wyzwania i nie obawiacie sie porazki to Londyn jest doskonalym miejscem aby spedzic wakacje i do tego jeszcze cos zarobic. Warunek to dobry angielski i troche kasy ok.300 funtow na poczatek. Zakwaterowanie to wydatek ok 50 funtow, jedzenie nie jest drogie a co do pracy to najstarszy sprawdzony sposob- odwiedzanie wszelakich miejsc typu pub czy restauracja i pytanie. www.loot.co.uk to strona z ogloszeniami dotyczacymi zatrudnienia i kwatery. POWODZENIA!
Fakt, ze wakacje sie juz koncza, ale dopiero dzis odkrylam te stronke. Moze moje \'rady\' przydadza sie komus w przyszlym roku. Jezeli przy okazji chcecie uczyc sie jezyka, to naljepsze sa chyba programy au-pair, czyli opiekunki do dzieci (przy okazji tez najtansze). Wieksze szanse maja dziewczyny, ale chlopcy tez sa akceptowani. Organizacji jest wiele i trzeba trosze pogrzebac w necie. Osobiscie moge polecic jedna, z ktorej wyjechalam i akurat przebywam w Holandii. Ma dwie siedziby: w Gdyni (\"GAWO\") i w Warszawie (\"PROWORK\"). Nie trzeba wszystkiego zalatwiac osobiscie (telefinicznie i mailowo wystarczy). Agencje te organizuja wyjazdy o-perek do wielu krajow europejskich, a takze do Stanow. Wszystkiego dowiecie sie na stronie (ladna i przejrzysta). Oni tez organizuja staze w hotelach w Wielkiej Brytanii.

adres stronki: www.prowork.com.pl

Agencja sprawdzona. Tata przed moim wyjazdem ja sprawdzil w rejestrze, a i te namiary i numery podane sa na stronie. Jednak i tak najwiecej zalezy od rodzinki, do ktorej sie trafi. Trzeba pamietac, ze jest to inny kraj, z innymi obyczajami, ktore roznia sie od polskich. Czasami trzeba ustapic i sie przyzwyczaic do tego, co jest \'inne\'. Ale goraco polecam i zapraszam na stronke.

Jakby ktos mial jeszcze jakies pytania, to prosze sie kierowan na moj adres: [email]

Pozdrawiam
czesc z tej strony twoj chlopak(kaludziusz),my powinnismy sobie o takich rzeczch mowic???czy nie??pa kotku
Witam! Nazywam sie Marcin, mam 19 lat i poszukuje pracy sezonowej na 2 miesiące lipiec i sierpień. Podejme sie każdej pracy. Znajomość jezyka angielskiego. Pozdrawiam. W razie kontaktu proszę pisać na e-mail [email]
wsłaœnie zaczšłem szukać pracy na wakacje, podobnie jak marcin, jakakolwiek i gdziekowliek w UK, na okres lipiec sierpień,jak się uda z sesjš to i wrzesień, [email]
Ja tak jak moi poprzednicy szukam czegos na wakacje
Jestem 17letnim chłopakiem z okolic Krakowa. [email]
Jezeli szukacie praca na wakacje polecam stronke http://www.summerjobs.pl/
Pchacie się do UK, a w Polsce:

http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,4212496.html
Ja polecam: http://www.angielskipodatek.ovh.org/praca.htm

Namiary na parki rozrywki itp w UK, które zatrudniają studentów na lato.
Temat przeniesiony do archwium.