FCE, ile nauki???

Temat przeniesiony do archwium.
Ile lat uczyliście sie do tego egzaminu? Ja zdaje go w czerwcu w Białymstoku i uczyłam sie jezyka 5 lat,a WY????
Ja uczylam sie w szkole podstawowej i gimnazjum w sumie przez 8 lat, ale przychodzac pierwszy raz na lekcje prywatne ledwo umialam rozroznic present simple i present continuous .... teraz jestem jush po FCE,ale takze po dwoch latach prywatnej nauki...
Ja uczę się od pierwszej klasy podstawówki, a teraz jestem w trzeciej LO. Wlaśnie dzisiaj zdawałam FCE. Speaking poszedł mi fatalnie, może na write\'ingu będzie lepiej. Najgorsze jest to, że wiem, że całkiem dobrze mówię po angielsku, a na egzaminach zawsze strasznie się stresuję..:(
Ja uczę się trzeci rok (+w 1 klasie podstawówki ale to się chyba nie liczy). Tydzień temu miałam speaking i poszedł mi całkiem przyzwoicie; speaking w sumie to nic strasznego; najgorsze przede mną - jutro listening...!
Ja też wiem, że umiem mówić, uczę się 10 lat, ale speaking był okropny, łagodnie mówiąc. Kobieta tak mnie ścięła, że myślałam, że padnę. Wszystko mi się pomieszało. Obrazki były największą klapą. No cóą, pojutrze pisanko, życzę wszystkim powodzenia! Sobieprzy okazji też.
>Ja uczę się trzeci rok (+w 1 klasie podstawówki ale to się chyba nie
>liczy). Tydzień temu miałam speaking i poszedł mi całkiem przyzwoicie;
>speaking w sumie to nic strasznego; najgorsze przede mną - jutro
>listening...!

uczę się angielskiego odkąd pamiętam, ale dopiero FCE zmobilizował mnie do zrobienia czegoś więcej, wczucia się:) polecam wszystkim chociaż my favourite use of english za 2 dni!!!
a masz moze tez listening i speaking w niedziele w Bialymstoku bo damn ja tak a nie znam nikogo kto by tez mial bo wszyscy mieli juz 31 maja grrr :((((((
ja ucze sie 4 lata.. speaking mi poszedl chyba dosc dobrze.. listning mi nie poszedl najlepiej (porabane bylo.. naprawde przynajmniej ta wersja ktora ja mialem) jutro ostatnie 3 czesci.. od tego wszystko zalezy... btw zdaje ktos jutro w Karowicach na Granicznej ?
Temat przeniesiony do archwium.