Jakies pomysly???

Temat przeniesiony do archwium.
Przegladalem sobie ostatnio mozliwe pytania na speaking i trafilem m. in. na: 'What things do you particularly like about living in this country?' i tak mysle co mi sie podoba i nic jakos nie moge wymyslic.... Moze ja nie mam wyobrazni ale gdyby takie pytanie padlo na speakingu to jedyna odpowiedzia jaka bym dal byloby: 'I have no idea:)' Macie moze jakies pomysly?
za taka odpowiedz dostalbys zapewne 0 punktow.
przeciez to jest wolna amerykanka mozna improwizowac: szkole, (polskich) przyjaciol, jazde komunikacja miejska, ministra edukacji, pania ze spozywczego...
uczacy_sie, na tego typu egzaminach nie sprawdzają tego, czy mówisz prawdę, tylko Twoją znajomość angielskiego. ZAWSZE MUSISZ odpowiedzieć na pytanie i wymyślić coś.
podstawa to lać wodę:) nawet jak chcesz powiedzieć coś zgodnie z prawdą a nie za bardzo wiesz jak to wymyslasz coś co o czym łatwo jest Ci powiedzieć, nawet gdyby było to najbardziej nierealne:) (byle zgodne z pytaniem oczywiście:)

ja miałam pytanie o to czy podejmowałam kiedys czesciowo płatna pracę, no i pewnie gdybym odpoweidziała tylko "no" to nie byłoby to najlepiej ocenione:)
po prostu improwizowałam i tyle:)
Ja to mówiłem, że chodzę do szkoły muzycznej, uwielbiam historię itp, (oczywiście wszystko bujda)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie