paper 1, 2 i 3

Temat przeniesiony do archwium.
no i po wszystkim :) i cale szczescie :)
pozdrawiam!
Już wakacje!!!

Readinig poszedł mi tragicznie! Spanikowałem trochę, porządnie zrobiłem tylko 2 część, 4 w miarę, 1 nie najlepiej, a 3 to praktycznie strzelałem (zacząłem 10 minut przed końcem)

Writing już lepiej, pisałem story - jako nieobowiązkowe, choć najpierw się zdenerwowałem, że nie ma listów, które wkuwałem.

Use - całkiem nieźle mi się pisało, oto większość moich odpowiedzi:

1: ABA DCB DCB CDA BDC

2: in last much against with one like although all as when may what even own

4: after was on V V of(at?) V had begin of such have much V being

5: surprisingly researchers knowledge valuable strength movement variety impressive unfortunate extinction


Z 3 zapisałem 2: "was prevented from getting" "no matter how hard" "being sold before" - z tymi miałem najwięcej wątpliwości.
SUPER ! :)

Nie sądziłam, że będzie takie łatwe.

Pozdrawiam.
Myślałam ze trudniejsze będzie :D reading co prawda taki sobie, writing...zobaczymy, bo chyba mam trochę więcej słów i pokreśliłam dużo szczególnie w drugiej części (właśnie, czy ze to mogą obniżyć ocenę??) no a use mam prawie tak samo jak Andalea...myślę że nie był trudny :)
no ja tez sie ciesze ze juz po ale im dluzej czytam to forum tym bardziej jestem rzekonana ze mam zle polowe:)wiec moze skoncze juz na tym wpisie, pozdraiwiam i wypoczywajcie dobrze!!!:)
Podobnie, z tym, że w 5 mam invaluable, movements (bo mowa o animals), oraz unfortunately. 4 nie pamiętam dokładnie ale tak na oko widze, że trochę się moje różni.
Dla mnie to nie był banał ale jestem mile zaskoczona tematami writingu. Jestem pewna że najgorzej poszedł mi reading :/
W readingu przy 1 się wahałem trochę, 2 i 3 proste było a 4 taka sobie. Jak coś zawaliłem to przez stres bo mnie czas gonił :)
Z tym movements to się chyba zgadzam (nie pamiętam dokładnie, ale możliwe), invaluable - faktycznie, dobra, ale czy valuable nie mogłoby być też? :/ A unfortunately - nie zgadzam się, tam miał być przymiotnik, a nie przysłówek...
czy ktos wie jak to bedzie oceniane?czy mozna miec np z dwóch czesci mniej niz50%,a czyms innym ew "nadrobic"?jesli zrobiłam literówke w wyrazie, to jest dyskwalifikacja czy moze jakies pol punktu?a jaka jest punktacja poszczegolnych czesci readingu i use of english?(za 1 jeden,a za ile 2 pkt?)
Ja jak tak patrzę to trochę mam źle co do tych odpowiedzi. Reading w miarę dobrze mi poszedł miałem tylko wątpliwości co do part 2. Use nie najlepiej a writing załamka :PP ale może nie jest źle
Jutro listening i speaking więdz POWODZENIA :D
więc* xD
W sumie, myślę że było całkiem OK. Testy nie były może banalnie proste, ale generalnie zaliczyłabym je do tych łatwiejszych.

W Readingu, zgadzam się ze wszystkimi, że najcięższe było ćwieczenie 4. Reszta, raczej nietrudna.

Writing, jako obowiązkowy wolałabym informal letter, ale i ten nie był zły, natomiast w 2 części było moje ulubione story, więc raczej powinno być OK. Pozostałe tematy też były do zniesienia, dość ogólne, więc sądzę, że każdy mógł coś tam dla siebie znaleźć.

Use of English, bardzo łatwe 1 i całkiem ok 2. Transformacje takie średnie i dwa ostatnie też całkiem całkiem.

W sumie, biorąc pod uwagę wszystkie części, myślę że Listening był najgorszy. A wy ? Jakie macie ogólne wrażenia, już po wszystkim ? Czy komuś coś jeszcze zostało, czy też sesja Lato 2007 kończy się z dniem dzisiejszym ?

Zostało oczekiwanie na wyniki. Czy będzie gdzieś jakaś informacja, że już są, czy trzeba gdzieś w sierpniu po prostu codziennie sprawdzać ? No i najważniejsze, gdzie tego szukać ? Czy na http://www.britishcouncil.org/ ?
Nie wiem czy wam coś pomoge bo nie znam dokładnego kontekstu zdania. ja pisałem w terminie 12 czerwca we wtorek w krakowie więc miałem inny test, ale pisze bo wiem ze dużo ludzi popełnia błąd w value ponieważ jest troche podchwytliwe. Antonim tego słowa to valueless lub worthless (bezwartościowy), a invaluable znaczy bezcenny. Mam nadzieje że sie nie walneliście w tym i że zaliczymy to fce:D pozdro
możesz nadrobić w innych częściach to co straciłaś. niestety jeśli chodzi o literówki to traci sie cały punkt. w use of english w 3 częsci masz po 2 ptk za każdy przykład (jak zrobisz literówke to tracisz jeden punkt) w reszcie części po jednym punkcie w readingu nie wiem.pozdro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja wiosenna 2007

 »

Studia językowe