Listening Zestaw C

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77
a pamietacie jakies pytania z czesci 1? tylko prosze nie piszcie a,b,c bo tego kompletnie nie pamietam.. moze ktos pamieta tresc pytan i odpowiedzi i ktora z nich byla poprawna? ja pamietam pytanie o to skad biora pieniadze na studentow, czy uniwersytet i tam bylo cos, ze sprzedaja swoje prace, wypozyczaja, pobieraja oplate za wejscie. a poza tym to mam pustke w glowie
było coś o tennis player "What he is concerned about?" możliwe odp. develop concrencration, calm his temper i jeszcze coś.
tam na 100% było ice cream czy samo cream?
Ja wpisałam,że sprzedają prace C
i o diecie
ja, że wypożyczają.
jak sie źle napisało businessman -pomyłka w pisowni to uznają?? jak myślicie??
A sluchajcie jezeli ktos zamiast l. poj napisal l.mn lub odwrotnie ? Czy beda liczone pkt?
ja tez wybrałam w tym c
Sorki nie napisałam w którym, wybrałam c w tym ze sprzedają te prace tych studentów czy cos w tym stylu
a co wpisaliście o tennis player-he concerned......
a co tam bylo do wyboru?
patrz wyżej
concentration,calm his temper ,diet
ja w końcu zaznaczyłam concentration, chwile myślałam tez o tym temper ale jednak wzięłam concentration czyli c. Ciekawe jak powinno być
ja też dałam, ze concntration...chyba...kurcze mam taka pustke w glowie. a jakie jeszcze byly pytania??
albo temper.. no nie pamietam.. zacmilo mnie calkiem
Jej ja też w ogóle tych pytań nie pamiętam...szkoda, może coś się przypomni:)
Z pierwszego nie pamiętam nic. Chyba najtrudniejsza część dla mnie.
Z luk pamiętam to:
geography
swimming
apple
market (nie markets! bo tam był rodzajnik "a" przed luką)
naive (to to słowo, którym go mieli określać, ale widzę, że wiele osób ma keen... ciekawe...)
ice cream
friends and banks
sugar
15 million
paper

zupelnie nie pamietam odpowiedzi z 3, a w 4tym miałam tylko B i C, ale juz nie pamiętam w jakiej kolejności. Za nic nie daję głowy :-) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w kolejnych etapach!
zgadza się! też usłyszałam, że z ekonomią nie wyszło i ostatecznie to była geografia:)
Mnie się wydaje, że nie może być dwóch słów w jednej luce, chyba, że jest w środku coś, co je łączy, jak to słówko "and" w pytaniu o pomoc finansową.
Może się mylę... Ja tam wpisałam tylko "sugar".
oczywiście nie mam na myśli takich słów jak 15 million (bo to w sumie dwa słowa, ale określające jedną wartość)
Ok. Co do listeningu, to mysle, ze nie byl niewykonalny, co slyszalem na tym forum o wersji A... co do odpowiedzi part 2 (tylko to pamietam, reszta ze stresu uleciala :P) to napisalem tak jak eloise, z ta roznica, ze dalem "keen". Alob nie umiem czytac, albo tam bylo, ze jakim slowem o n o k r e s l a s i e b i e. No i zliczba zamotalem. Ale chyba to juz spozniony post. Co do spostrzezen, to nie ma zupelnie czasu na namysl po, masz tylko 5 minut na przerzucenie odpowiedzi, zas na poczatku trzeba sie sprezyc zeby pytanie przeczytac. Powodzenia zdajacym.
Bardzo możliwe świetliku, że chodziło o keen, sama także mogłam coś źle przeczytać :-) no i też mi się wydaje, że wresja C w sumie była do przejścia. Najwięcej troski sprawiła mi 1 część, bo zanim ochłonęłam ze stresu przeleciały już dwa pytania, ten czas tak szybko mija...
Ta sama uwaga do zdających! Naprawdę w tych 5 minutach na końcu nie ma już prawie szans na sprawdzanie i analizowanie odpowiedzi. U mnie na egzaminie jeden chłopak nie zdążył zaznaczyć dwóch odpowiedzi przez taką taktykę i potem nie ma zmiłuj. Supervisor kazał mu odłożyć ołówek i nie było najmniejszej dyskusji, że odpowiedzi są na teście a nie ma ich na karcie.
na 100 % tam bylo wpisac slowo, jacy oni sami siebie okreslają. On mowil, ze inni ludzie mowia o nich czasem ze sa 'naive' i cos tam jeszcze, ale ze oni raczej by to nazwali, ze śa 'keen' i ja tak wpisalam.
Cod o tych 5 min na koncu to ja spokojnie zdazylam sprawdzic wszystko czy dobrze pozaznaczalam na karcie odpowiedzi i przeczytac jeszcze raz pytania i odpowiedzi oraz sprawdzic pisownie, potem przeniosłam na ta druga karte i jeszcze raz sprawdzilam czy dobre przenioslam. czasu mi wystarczylo :)
czy pisaliście answer sheet ołówkiem?
Chyba jestem jedyna, która wpisałam zamiast ice-cream youghurt xD bądźmy indywidualistami :D
A nóż widelec będę miała dobrze? :)

w tym z tenisistą zaznaczyłam "calm down his temper" czy jakoś tak. Ze studentami, to sprzedają prace. Hmm... A ze school reunion? Better than she expected? Ktoś pamięta, co było jeszcze?
Chyba jestem jedyna, która wpisałam 'youghurt' zamiast 'ice-cream' xD bądźmy indywidualistami :D
A nóż widelec będę miała dobrze?

W part1 ze 'school reunion' zaznaczyliście 'better than she expected'? a w tenisiście mam 'calm down his temper' czy jakoś tak. Ze studentami, że sprzedawali prace. Co tam jeszcze było... Niby 3 dni minęły, a zaćmienie i skleroza.
tak, wszystko ołówkiem...
Nie przeczę, że to niemożliwe, widocznie masz doskonałą koordynację wzrokowo-ruchową, jak pewnie wiele osób na forum, ale napisałam to dlatego, aby niektórzy mieli świadomość, że można się zaplątać i potem nie ma błagania, bo są takie a nie inne procedury. Just in case. Lepiej być czujnym niż myśleć, że sobie można czytać i sprawdzać, i analizować. 5 minut naprawdę mija bardzo szybko :-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77

« 

Praca za granicą