Listening Zestaw C

Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna
ok, spoko :) ja napisalam tylko, ze to jest mozliwe, zeby ludzie sie tez nie stresowali zabardzo w trakcie :P ale juz chyba i tak po wszystkich listeningach ;)
hejka, ja zdawalam listening 6 godziny temu, w przyjaznej atmosferze i uwaga w 10 (!) osobowej grupie :-) czesc gdzie trzeba bylo wstawic slowka: napewno geography, swimming, an apple, market, banks and friends (tak mi sie wydaje, napewno nie american buisnessman), 15 mln, ice-cream, paper (ostatni), keen, sugar. nie jestem pewna ktora odpowiedz byla poprawna w tym o babce uprawiajacej cwiczenia (kregoslup, general fitness czy calm down after work)moze Wy wiecie? jak cos mi sie przypomni to sie odezwe - jak narazie po tym wszystkim mam wielki bol glowy a sobota zapowiada sie jeszcze gorzej (writing, reading, use of english)!
ja też mam, że wypożyczają. usłyszałam słowo loan w tekście, czy coś w tym stylu przy drugim odsłuchu...
Witam. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o zęści 3? Mialam, co do niej dużo wątpliwości.
z tego co mi sie wydaje to tam nie pasowało do niczego F. ale nie daje głowy.
ja F dałam w drugim...
Ja też w drugim dałam F. NIgdzie zaś nie wstawiłam B. A po kolei to miałam: A (tu nie jestem pewna), F, E, D i na końcu C.
A może tak nie literkami, bo tych niezbyt pamiętam. Pamiętam tylko hasła: nie mogę jeść tego, co wszyscy, zero życia towarzyskiego, omijają mnie specjalne okazje, treningi w złą pogodę, restrycyjna dieta. To które z nich?
a mi chyba E zostało...
a jeszcze byly treningi zbyt wczesnie rano
Mnie zostało 'no social life'^^
Mam identycznie, poza tym, że też mam keen^^' Teraz, gdy to czytam, to zastanawiam się, jakie tam było zdanie.. przeczytałam, jakim słowem oni się określali, a to różnica, bo jeśli było, jak ich określano, to powinno być naive.
hm, no raczej "no social life" powinno zostać, tak raczej na 99% :P
no i ten, mam jakieś dziwne wrażenie, że oni w tym tekście powiedzieli coś w stylu fifteen point six ? {: ale cóż, it's uncertain.
no i keen na pewno. i banks and friends.

Nie było źle, dla mnie gorszy use
chcę podziękować wszystkim, którzy 14.06 pisali o listeningu, zestaw C. Oczywiście 15.06 był inny zestaw - D, ale część z wypełnianiem luk była taka sama jak w zestawie C. Dzięki :)
Hej Ja tez usłyszałam coś z point tam gdzie trzeba było wpisać liczbę. Ma ktoś tak jeszcze ? :)

W 1 part w 1 jaka odpowiedź ? better than she expected ??
tak, mowili o wzroscie sprzedazy i bylo uzyte slowo point ale trzeba bylo wpisac sprzedaz roczna czyli 15 million
Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna

« 

Praca za granicą