Listening - pytanie do Pani Moniki

Temat przeniesiony do archwium.
Szanowna Pani Moniko,

W minioną niedzielę zdawałem Listening w Poznaniu i arkusz odpowiedzi wypełniałem pismem drukowanym. Tuż pod koniec podeszła do mnie pani Supervisor i powiedziala, że \"jeżeli mam czas to prosi abym zmienił na małe litery\". Niestety została minuta do końca i nie zdązyłem wymazać odpowiedzi i wpisac ich od nowa małymi literami. Czy w związku z tym moje odpowiedzi nie będą uznane? Pisałem drukowanymi bo mam brzydkie pismo i chciałem aby odpowiedzi były czytelne. Nie zauważyłem aby w instrukcji było wprost napisane, że nie można wypełniać formularza pismem drukowanym.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Marcin
Wydaje mi się, że może Pan spać spokojnie - nawet jeśli będą problemy z odczytem maszynowym, praca zostanie sprawdzona ręcznie.
p.Moniko , coś mi się tu nie zgadza bo na wzorach kart odpowiedzi wpisane jest EXAMPLE to według mnie są litery drukowane.(przykład ze strony)http://www.cambridgeesol.org/support/dloads/fce/fce_hb_samp_p4.pdf i tak nam przekazali na kursie przygotowawczym. Wielu moich znajomych i ja także wpisywaliśmy drukowanymi.
Na karcie na egzminie \"example\" nie było napisane drukowanymi literami. Specjalnie zwróciłam na to uwagę, bo te nie byłam pena jak pisać.
ten EXAMPLE jest wzięty ze strony gdzie Britishcouncil pokazuje przykładowe testy-jest to więc oficjalna strona
Trzeba było spojrzeć na karte, którą dostałeś na egzamine, tam na 100% było małymi literami
ale czy FISH znaczy co innego niż fish
Myślę że znalażłem pytanie na nurtujące nas pytanie

http://www.cambridge-efl.org/support/dloads/fce/fce_report_dec02_0100_0102.pdf

Strona 25 - Dos and DON\'Ts

\"Write your answers as clearly as possible in Part 2; if in doubt, use capital letters\"
witam
mam pytanie czy za literowki na listeningu są zabierane punkty nawet jeśli wiadomo o jakie słowo chodziło?? np schol zamiast school albo coś podobnego
z góry dziękuje za odpowiedź
witam
mam pytanie czy za literówki w listeningu są zabierane punkty nawet jeśli wiadomo o jakie słowo chodziło?? np schol zamiast school albo coś podobnego
z góry dziekuje za odpowiedź
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

FCE