Jesc

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mozna na egzamin wziasc swoje jedzenie i picie czy oni zapewniaja cos ludzie pare godzin bez dobrej szamy to dla mnie cos strasznego przestaje myslec pomocy a jeszcze gorac bedzie to tam bez wody zgineeee pomocyyyyyyy
nie wiem, na listeningu ni pozwolili miec nic nawet chusteczek,ale to co innego,dbali o jakosc dzwieku,mogli by teraz pozwolic miec chociaz wode,ale z drugij strony jesli sala bedzie klimatyzowana to jakos przezyje.chyba zrobia jakos przerwe czy cos?
ja miałam wodę w buteleczce stojącej obok nogi od stołu. Ale nic więcej. Telefony zapakowali nam do małych torebeczek z podpisem i pozbierali do worów na śmieci. Przy okazji jednej pani invigilatorce to telefonik upadł.... ciekawe co będzie jak jest zepsuty.... Zdawałam 10.06 w szkole na Mińskiej, atmosfera była fajna, zdecydowanie fajniejsi , mniej stresujący i co ważne dyskretniejsi pilnujący niż na listeningu, który, jak już pisałam w jednym wątku, był fatalny przez właśnie jakieś pogaduchy i brak dyskrecji. Były przerwy, można było wyskoczyć na lodzika dla ochłody, nie było tak źle. Jak byście chcieli to chętnie jeszcze coś podpowiem:)
hej,hej!ktora czesc jest 1?use of e.?ilo minutowe sa przerwy i czy serio odstepy miedzy lawkami sa 1,5m??moze jeszcze amietasz jakies zadania albo tematy wypracowan?bedze bardzo wdzieczna!!!!!!!!dzieki!pozdrawiam!!
czesc Mam do ciebie jedno pytanie czy na readingu moge sobie podkreslac rozne rzeczy ołówkiem to mi pomaga bo z tekstu zaznaczam najwazniejsze rzeczy i pozniej łatwiej odp na pytania pozdrawiam
a wiec use of english i reading trwają 1h15 min, writing 1h30 min, pierw jest reading potem reading i na koncu use of english
hej!możecie na forum podać jakie były tematy na writingu?i w ogóle wszystko co pamiętacie!!!!PLISSSS!!!
oczywiscie, ze mozna - bardzo ulatwia to odpowiedz na zadane pytanie i w pewien sposob upewnia, iz dokonalo sie wlasciwego wyboru :D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

CAE - sesja letnia 2003