Przeniesienie papierow?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Moja matula niedawno wplacila odpowiednia kwote na konto egzaminatorow z Bialegostoku w celu dopuszczenia mnie do egzaminu FCE. Niedawno otrzymalem potwierdzenie zaksiegowania pieniedzy. Wystapil jednak pewien problem. Nie odpowiada mi data pisania egzaminu, poniewaz powinienem byc wtedy za granica. Wyczytalem w internecie o mozliwosci pisania egzaminu 16. czerwca, ale w Krakowie lub Warszawie. Warszawa odpowiada mi jak najbardziej, w koncu to tylko kilkanascie kilometrow dalej ode mnie, niz do B-stoku. Czy istnieje szansa na przeniesienie moich dokumentow z Bialegostoku do Warszawy? Jezeli tak, to czy wiaza sie z tym dodatkowe koszta?
bede dźwięczny za w miare szybka odpowiedz. powinienem niedlugo potwierdzic, lub odwolac wyjazd do grecji
ja nie wiem i nie pomoge ale przy okazji chcialam zapytac jak to jest z tymi dwoma terminami. jeden w sobote a drugi jakos po kilku dniach? przeciez juz wiadomo bedzie jakie byly pytania na sobotniej sesji wiec wszyscy co zdaja te kilka dni pozniej beda znali odpowiedzi? czy oni dostana jakies inne testy?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa