fce sesja jesienna 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Hej czy ktos zamierza zdawac fce w sesji jesiennej 2010?Duzo czasu zajmuje wam przygotowanie?Ktore ksiazkin polecacie do samodzielnego przygotowania sie?
Ja już Fce mam za sobą i mimo iż nie jest to trudny egzamin to jednak radzę ci jednak zwrócić się do kogoś o pomoc( no chyba,że czujesz się tak mocny,że tylko masz zamiar tylko trochę powtórzyć materiał). Najlepiej oczywiście wybrać szkołę językową( sugeruję axon)- przede wszystkim przyda ci się ona do części ustnej:) będziesz swobodnie konwersował na każdy temat. Ja uczyłam się z takiej książki( nazwy już nie pamiętam) w niebieskiej oprawce z napisem FCE. Czasu zostało już mało więc rozpocznij już naukę
ja tez planuje samadzielnie przygotowac sie do FCE. w tym roku zdawalam mature rozszerzona ktory zdalam na 50%. Uwazam ze to nie najgorzej zwlaszcza ze nie poswiecalam czasu na nauke angielskiego teraz mam wakacje i troche wolnego czasu ktory chcialabym poswiecic na nauke do fce;). moze mi ktos doradzic jakies ksiazki do samodzilnej nauki? zwlacza z gramatyki bo chyba najbardziej u mnie kuleje;)
niebieski murphy, a później klepać zadania z vince'a, evans no i oczywiście past papers.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia