szkolenia z wydawnictw

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos sie orientuje kiedy w tym roku odbeda sie szkolenia dla nauczycieli
angielskiego organizowane przez Oxford, Longman, PWN i Express Publishing?
Mnie interesuja szkolenia na Slasku. Podaje link do strony gdzie jest grafik
bezlplatnych szkolen z Macmillana:
www.macmillan.pl/main/tt_forthcoming_events.php
Thx a lot!
jesli w twoim woj. będzie miało być takie spotkanie / szkolenie - dostaniesz wcześniej zawiadomienie.

No chyba, że to będą dopiero Twoje pierwsze spotkania i wydawnictwa nie mają jeszcze Twojego adresu. W tym wypadku wpisz adres e-mail danego wydawnictwa i na pewno znajdziesz cały rozkład szkoleń.

ps. ja też jestem z woj. śląskiego i jak do tej pory, poza ofertą macmillana, o ktorej sama pisałaś, nic nie przyszło. Zauważyłam, że ostatnio jest coraz mniej tych spotkań. Jak już są to z reguły na początku i na końcu roku szkolnego (aim - zachęcić do kupna książek). No i jeszcze wałkowali nowa maturę, ostatnio jakby troszkę mniej to robią :))

pozdrawiam :))
Z Macmillana owszem dostalam - z innych - nic (a gdzies tam moj adres (chyba) maja). Szukalam na necie szkolen - pierwsza rzecz jaka zrobilam -ale na razie grafikow nie ma, mimo, ze na moje maile odpowiedzieli, ze beda takowe koncem stycznia. Stad moje pytanie, gdyz chcialabym wiedziec odpowiednio wczesniej o szkoleniu czy warsztatach.
Jesli cos bedziesz wiedziec, moge Cie prosic o wpis na forum?
Dzieki!!
Pozdrawiam
oczywiście, nie ma sprawy
jak tylko bedę coś wiedziała, dam znać
Dzisiaj dostałm zaproszenie z wydwanictwa Express Publishing, które odbędzie się w Poznaniu 2 marca. Zaproszenie z Macmillana dostałam ok 2 tygodnie temu.
Pozdrowienia
OUP organizuje spotkanie w Katowicach 28 lutego (pon) w godz 13.[tel].30 w gmachu ING Bank Śląski ul. Sokolska 34 (prowadzi Krzysztof Dąbrowski - jak dla mnie super facet!!!).

Ja niestety raczej się nie wybiorę, bo do katowic mam trochę daleko i pewno i tak mnie nie będa chcieli zwolnic (8 lekcji w pon :((
a jak tam się pozapisywaliscie, kontakt ze strony firmowej wystarczy?
kildy, tak to wygląda:

na pierwszym spotkaniu biorą od Ciebie dane i od tej pory dostajesz do domu (lub szkoły - jak wolisz) różne info, np o szkoleniach, nowych podręcznikach, itp
dzięki Iwona, ale jak się wobec tego dostać na pierwsze spotkanie?
Byłam w księgarnii językowej i zostawiłam swoje namiary.
ja, na moje pierwsze spotkanie, poszłam z innymi nauczycielami ze szkoły, w której wtedy pracowalam. Takie spotkania są organizowane dla nauczycieli, więc jak nie do ciebie, info powinna przychodzić do szkoły.

Poza tym mam maile czy nr tel kom przedtsawicieli i dzwonie albo pisze do nich, jak tylko cos potrzebuje (TB, kasety, testy itp). przede wszystkim chodzi tu o przedstawicieli OUP i Longmana, z ich ksiażek ucze
Dzieki, Iwona, a gdzie mozna znalezc w necie jakies szczegoly? To sa warsztaty czy jakies spotkanie?
Dzieki Becky, ale do Poznania mam hektary:)
To jest strona wyd. Express Publishing www.egis.com.pl, najblizsze szkolenie jest 22.03 w Opolu. Robię staż i szukam szkoleń w Gliwicach , Rybniku bądź w Opolu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe