zwirzenie

Temat przeniesiony do archwium.
hej zwracam się do was z pytaniem, bo jestem ciekawa czy wy tez tak macie. Niedawno zdalam do NKJo na ang i spełniło sie moje marzenie , ale ja zamiast sie cieszyć to sie martwiem że sobie nie dam rady . Wtedy to będzie strasznie bolało , jak mnie wyleją . Poradzcie co zrobić. Czy ktoś z was zna to uczucie. Jezu ja jestem nienormalna
e tam.normalka.ciesz sie ze sie dostalas bo ja nie i musze gnic na moich starych studiach
a jak Cie wyleja to zdasz jeszcze raz.co to jest rok w skali zycia??? normalne podejscie swiezaka
welcome in the club! :P ja tez tak mam..ale po co martwic sie na zapas? :) w koncu sa wakacjeee
Cze! Mam tak samo jak ty. tez sie obawiam tego i nawet przychodza mi do glowy mysli, zeby wybrac studia w mniej prestizowej uczelni, gdyz na lepszej moge sie nie utrzymac. Sam nie wiem jush co powiniem robic. Moze zaczne juz teraz uczyc sie, zeby potem bylo latwiej......???

pozdr

tmk
Ludziki, Wy sie uspokojcie. Wakacje są. Skoro sie dostaliscie to znaczy, ze reprezentujecie wysoki poziom i sobie poradzicie. Troche wyteznej nauki i bedzie dobrze, a teraz czas na relaks:)))
Dolaczam sie. Nikt pierwszoroczniakom nie mowi po 3 tygodniach \"Ty sobie nie radzisz\". A zeby wyleciec ze studiow trzeba dwa razy oblac egzamin.
To naturalne. Zdałaśna studia. To nie szkoła, gdie nauczyciel Ci wszystko powie, a koledzy podpowiedzą. Czekają cię wykłady ćwiczenia i mnóstwo lektury, to przeraża, ale przeciez dostałaś się, pokonałaś kilkadziesięt, moze więcej osób, jesteś dobra. Gdy najdzie Cie taki atak niepokoju zamknij oczy, ściśnij kciuki i powtarzaj w myslach jestem dobra, marzyłam o studiach i oostałam sie na nie, na pewno dam sobie radę, inaczej być nie może.

Powodzenia

BJK
Też tak mam... Ale tłumaczę sobie, że jeśli będę się zbytnio przejmował, to w wakacje nie wypocznę, a się wypalę... Sądzę, że przemęczony student to student rozkojarzony, nieprawdaż??? A na studiach, szczególnie w pierwszych miesiącach nauki, trzeba się skupic... Mamy wakacje, wypoczywajmy!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Inne