proszę o przetłumaczenie pliiissss...

Temat przeniesiony do archwium.
Przed kilkoma dniami, kiedy późnym wieczorem wracałam z kina, przydarzyła mi się straszna historia. Gdy dochodziłam do dworca autobusowego usłyszałam za sobą łoskot. Oblał mnie zimny pot. Odwróciłam się, aby zobaczyć sprawcę mego lęku. Niestety, ulica była pusta. Spojrzałam dodatkowo na wszystkie dachy i płoty. Miałam nadzieję, że to sople odłamały się i spadły z dachu. Przezwyciężyłam strach i postanowiłam pójść dalej. Miałam przeczujcie, że to nie koniec mojej przygody. Weszłam za bramę, a niewyczuwalny, nienaturalny powiew wiatru zamknął ją. Zignorowałam to. Idąc dalej zauważyłam, że na mostku stoi jakaś postać. Bałam się do niej podejść, ale też nie mogłam uciekać, bo z doświadczenia wiedziałam, że to wzmaga lęk. Pomyślałam, że to duch. Na samą myśl ciarki przeszły mi po plecach. Postanowiłam pójść dalej, ale nogi miałam jak z waty. Nagle ktoś do mnie zadzwonił. Postać poruszyła się i dziwnie zabłysła w blasku księżyca. Zaczęła iść w moim kierunku. Strach mnie sparaliżował i nie mogłam uciekać. Usłyszałam skrzypiącą bramę i szczekanie psa. Serce podskoczyło mi do gardła. Nie wiedziałam co robić. Gdy blada postać do mnie podeszła, okazało się, że to mój kolega, który umówił się ze swoją dziewczyną, która przyszłą z psem. Zapytałam go jeszcze o ten łoskot. Powiedział, że rzucał śnieżkami w komin na dachu i widocznie nie trafił, strącając sople. To była najbardziej przerażająca przygoda w moim życiu.
Dlaczego tracisz czas na pisanie zadania z angielskiego po polsku jeszcze na dodatek na tak zaawansowanym poziomie? Przecież to jest bez sensu. Napisz to zadanie od razu po angielsku na takim poziomie na jakim potrafisz.
no tak tylko że ja nie potrafie tego napisac po angielsku... i po polsku jest mi łatwiej...a pisząc po angielsku mam bardzo dużo błędów gramatycznych....
Zgadzam sie z powyzszymi wpisami. Musisz wykonac jakas prace a nie isc na latwizne. Tutaj ludzie poprawia Ci bledy ale nikt nie bedzie tlumaczyl jak frajer na zawolanie.
A jak nic nie mozesz wykombinowac to chociaz przetlumacz slowo po slowie.
www.ling.pl , slownik.onet.pl
Proszę o pomoc. Może mi ktoś to przetłumaczyć na angielski?

Cześć Ania!
Co nowego u Ciebie? Dostałaś mój ostatni list? Długo się nie widziałyśmy. Musimy się koniecznie spotkać. Mam Ci tyle do powiedzenia. Od mojego ostatniego listu wiele się zmienilo. Ta więc...
Pod koniec stycznia, w parku poznałam wspaniałego chłopaka. Ma na imię Adam. jest bardzo przystojny. Wysoki blondyn, niebieskie oczy, dobrze zbudowany. Dobrze się rozumiemy. Adam jest dowcipny, inteligentny, dobrze wychowany. To ideał mężczyzny! Od kiedy go poznałam moje zycie się zmieniło- nie jest już takie nudne. Jestem z nim bardzo szczęśliwa. Jeszcze krótko się znamy abym mogła coświęcej powiedzieć o nas,o jakiś planach na przyszłość, ale trzymaj za nas kciuki. W najblizszym czasie obiecuje się jeszcze odezwać.
Pozdrawiam Kasia

 »

Pomoc językowa