życzenia urodzinowe

Temat przeniesiony do archwium.
Czy zna ktoś może jakieś fajne życzenia urodzinowe?Chociaż kilka krótkich zdań?
Many happy returns of the day.
Ja też potrzebuje jakiś tekst urodzinowy po angielsku!Pisze do mojej koleżanki z anglii,a ona ma 1 marca urodziny!kurde!!!!!nie pamiętam jak leciało Happy cośtam
"Happy birthday! to my dear friend, who is very special, who is always there thru the good times and the bad times" moze cos w tym stylu? ;) to co napiszesz w zyczeniach zalezy tylko od twojej inwencji tworczej :)
On your birthday, wishing you everything that please you & filled with moments that make your day, a special one !
Happy birthday to you, may all your dreams come true ! :)
I am wishing you a birthday, full of loving thoughts, with bright and happy hours, and lovely surprises, enjoy your birthday !
May your special day be full of exciting colours of joy and happiness ! :)
mysle, ze tyle powinno wystarczyc, na pewno wybierzesz cos dla siebie :)
No własnie, moze jakies wierszyki fajnie ? kto zna :P
Życzenia urodzinowe http://strony.aster.pl/zyczenia/urodzinowe.htm do wybory do koloru, wystarczy przetlumaczyc prostsze :)
Z okazji Twego Swieta zycze Ci:
Aby jedynymi lzami ktore pojawia sie w twych oczach
Byly krysztalowe lzy szczescia
Aby radosnego usmiechu na twej twarzy
Nie zakryly ciezkie chmury smutku
Aby platki roz wyscielaly droge twego przeznaczenia
A szczecie zdrowie radosc i milosc byly przeznaczeniem twych dni

On your special day I wish you:
For the only tears appearing in your eyes
To be crystal tears of joy
So that an ecstatic smile on your face
Would never be covered with gloomy clouds
For rose petals to set out the journey towards your destiny
And for prosperity, health, joy, and love to be the destination of all your days
http://www.tomex.kom.pl/index.php?page=zyczenia&kat=urodzinowe
Keep smiling on you brithday.
czesc bardzo mi sie podoba twoj wiersz bo moja kolezanka ma urodziny 15Lipca ale jest chora i przeniosla je na 22. Ja wlasnie jestem w Londynie i 23 wyjezdzam dlatego sie ciesze ze zdaze przyjsc na jej urodziny. Dzieki za superowy tekst
Aniu_buniu15 chciałabym ci bardzo podziękować za wierszyk. Bardzo mi się przydał:)
zamiat thru- through (przez), poza tym twoje zyczenia sa extra, dzieki
thru - pisze się w Amerykańskim spellingu.
może mi ktoś przetłumaczyc tekst?rnBecause your bring such happines to everyone around you.rnrni jeszcze to: On your special day and every day may love jay sorround you
przosze układam zyczenia z j ang do naszej nauczycielki. I musza byc poprawnie napisane.
Przypominam, ze jezyk ang, jest poprawnym i urzedowym jezykiem, ktorego nauczaja szkoly, a amerykanski jest jego odmiana, z mnostwoma nalotami
>Przypominam, ze jezyk ang, jest poprawnym i urzedowym jezykiem,
>ktorego nauczaja szkoly, a amerykanski jest jego odmiana, z mnostwoma
>nalotami

Co znaczy "przypominam"? Komu? Bushowi?
mg -
nie, nie jemu - on teraz zajmuje sie nowa kariera, gdzie poprawna wymowa nie jest potrzebna.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa