brytyjskie seriale

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
Czy możecie polecic jakis ciekawy serial brytyjski? Troche znudzily mi sie juz te wszystkie housy, losty, itp i chetnie obejrzalabym cos w british english. Tylko niekoniecznie cos w stylu m jak milosc czy klan.
Fajnie gdybyscie mogli polecic cos do czego jest dostep przez jakas stronke.
Pozdrawiam
A co konkretnie lubisz oglądać? Ja się wciągnęłam w Eastenders, to niby jest w stylu Klanu itp., ale dużo bardziej sensacyjne, poza tym muszę się nieźle koncentrować, żeby zrozumieć niektóre osoby.
Jest jeszcze oczywiscie 'Coronation Street' ktore juz gra ponad 50 lat.
hej,
dziekuje Wam bardzo. znam te seriale ze slyszenia, ale ogladalam chyba tylko z jeden odcienk eastenders. bylo to dawno temu, wiec chetnie zobaczylabym go teraz. zdaje sie, ze mowia w nim cockney?
lubie takie seriale jak house czy lost, o kt. wspomnialam wczesniej, ale mam ochote na popracowanie nad swoim BE;) zalezy mi na potocznym, codziennym jezyku.
czy wiecie moze czy da sie gdzies w necie obejrzec brytyjskie seriale online? bedac oczywiscie poza UK.
pozdrowiam serdecznie;)
A co powiesz na Archiwum X po angielsku ?
http://www.watch-thexfiles-online.com/Watch_The_X-Files_Online_Season_1_Episode_1_Pilot.html
Nie wiem, w jakim wieku jesteś, więc może nie trafię, ale jest serial młodzieżowy "Skins" (tylko nie ta wersja amerykańska z tego roku zrobiona przez MTV...). Na iitv można oglądać i na youtube :).

My family.
Jest nowy serial...Benidorm....real life like you've never seen it before.
Ja polecam Skins :)
Skins to chyba najpopularniejszy brytyjski serial. Bardzo dobry, o podobnej tematyce jest serial "The Inbetweeners".
Jeśli chodzi o coś w stylu lost to polecam "Misfits".
Możesz także przejrzeć takie tytuły jak "The peep show" czy "Emma"
Wszystko to jest dostępne na youtube.com także można oglądać bez ograniczeń :)
Wyszedl teraz serial Game of Thrones - wiekszosc aktorow angielskich, jest on na Sky Atlantic - naprawde polecam!
Jest ostatnio nowy serial..: "The only way is Essex" - ...to jest naprawde cos innego.
Polecam "Shameless" (2 pierwsze sezony) oraz "The Office".
sensacyjne (i mimo, że brytyjskie to w takim hm... 'amerykańskim stylu':D):
Luther
Sherlock

i bardzo fajny kostiumowy: Downton Abbey
ja polecam "Being human" ;) o wampirze, wilkołaku i duchu - oczywiście nie jest tak pięknie jak w niektórych serialach o tej tematyce.
http://iitv.info/being-human/ <- tu znajduje się serial ;)
i ten akcent brytyjski <3 I love it!
Jest taki serial brytyjski "The office", wśród Brytyjczyków bardzo popularny z typowo brytyjskim humorem. Na pewno mógłbyś go odnaleźć gdzieś do obejrzenia online. Serial pokazuje codzienne życie grupy pracowników pewnego biura zarządzanego przez managera, który myśli, że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie - co czyni go niezbyt lubianym i fajnym. ;)
Może Camelot, on był produkowany też w Wielkiej Brytanii. Jest jakby oparty na historii o Królu Arturze. Fajnie się ogląda. Wiem, że można obejrzeć na VOD w N, ale czy w necie gdzieś jest to nie wiem.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego