MATURA 2012 - podwyższanie wyniku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
czy orientuje się ktoś na jakich zasadach będą przystępować absolwenci podwyższający wynik matury ustnej w roku 2012?
Od tego roku ma obowiązywać matura ustna bez określenia poziomu. Czy jednak my będziemy zdawać na starych zasadach, czyli typowe rozszerzenie?
każdy będzie zdawał maturę na jednym poziomie,składał się będzie z 3 zadań i potrwa 15 minut. Zadanie 1 i 2 to rozmowa abiturienta z egzaminatorem polegająca na odgrywaniu ról, opisywaniu obrazka oraz odpowiadaniu na pytania związane z daną ilustracją. W zadaniu 3 zdający będzie zobowiązany wykazać się umiejętnością wyrażania opinii oraz argumentowania. Nie planuje się dodatkowego czasu na przygotowanie do odpowiedzi.

polecam Ci ściągnięcie przykładowego zestawu :
http://chomikuj.pl/katy24/j*c4*99zyk+angielski/matura/matura+2012/Matura_Ustna_2012_zestaw_final,39[tel].pdf ;)
dzięki za odp ;) przejrzałam materiały więc mniej więcej wiem na czym będzie ona polegać. zastanawia mnie tylko czy poprzednie roczniki będą deklarować ustną też bez podziału na poziom czy też na swoich zasadach czyli będą musieli wybrać rozszerzenie. Ale to chyba trzeba będzie sięgnąć do źródeł po takie informacje ; )

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie