Bibliografia prezentacji maturalnej z polskiego-anglicyzmy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, przygotowuję prezentację maturalną z polskiego o temacie ''Wskaż przykłady anglicyzacji polszczyzny odwołując się do języka wybranego środowiska" i mam problem. Jak wygląda bibliografia przy takich tematach? Czy mogę do literatury podmiotu wrzucić np. "English lexical and semantic loans in informal spoken Polish" M.Zabawy, czy "Wpływ języka angielskiego na polszczyznę blogów" H.Wiśniewskiej-Białas (piszę właśnie o środowisku blogerów). Czy te książki muszą iść do literatury przedmiotu? Pytam, bo naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, tym bardziej u mojej szkolnej polonistki. Jeśli ktoś odpowie to uratuje mi życie, dziękuję z góry!
to jest literatura przedmiotu
literatura podmiotu to przykłady tekstów z blogów zawierających anglicyzmy
Dziękuję bardzo, w końcu mam jasność :)
To teraz kolejne pytanie: czy ktoś wie może jak się zapisuje takie rzeczy w bibliografii? Wystarczy strona internetowa bloga?
Nie wiem, jakie są wymagania na maturze.
W bibliografii do pracy mgr. itp. konieczne jest podanie pełnej ścieżki dostępu, ale przecież podczas prezentacji (rozumiem że w Power Poincie) musisz dać krótszy odnośnik, np. żeby pokazać źródło cytatu. To może być np. nazwa bloga. Podajesz przykład zdania z anglicyzmem, a pod nim piszesz "źródło: blog 'zielone i czerwone'", natomiast w bibliografii piszesz: Blog "Zielone i czerwone" www.zieloneiczerwone.blog.com

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia