Matura rozszerzona ROZPRAWKA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Czy na maturze jeżeli mamy rozprawkę to piszemy np. 3 argumenty za i 3 przeciw czy raczej 3 za i 2 przeciw? I czy swoje zdanie w podsumowaniu trzeba uzasadnić?
moim zdaniem nie ma okreslonej i wymaganej jakiejs liczby argumentow za i przeciw. poprsotu piszesz tyle ile ci przyjdzie do glowy . oczywiscie po jednym za i przeciw jest chyba za malo. ale 2 juz jest wystarczajaco. ogolnie patrzy sie raczej na ilosc wyrazow czyli ten przedzial 250-300 slow. bo ja na rozszerzonej te 2 dni temu pisalem 3 przeciw i 2 za . i opinie swoja na koncu tez zamiescilem i takie podsumowanie w stylu ze to jest osobista sprawa ktore jedzenie ktos wybiera bo to zalezy od jego nawykow stylu zycia etc. i wszystko zajelo mi jakos 260 slow. mam nadzieje ze pomoglem
Ja dałem 4 argumenty "za" i 1 "przeciw". Chyba trochę za mało, ale nic mi jakoś zbytnio do głowy nie przychodziło, a jeśli już, to było to coś w stylu następstwa poprzedniego argumentu, czyli tylko rozwinięcie. Mam nadzieję, że nie stracę zbyt wiele za to xD

 »

Studia językowe