Matura pisemna

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc mam do was pytanie czy dam rade napisac mature ustna jesli mam 8 stage na Callanie? Slyszalem ze ustna to pikus ale pisemna to juz cos...
Ja bym chyba nie potrafił NAPISAĆ matury ustnej.
A niby jak ty chcesz NAPISAC mature USTNA?????
Wlasnie wrocialm z probnego Anglika:) fajny kosmos... pisalismy z MATMA i ciagle mi sciaga na kartce ladowala... ale wsumie nci nowego ci ktorzy przewertuja stare matury powiinnni dac sobie rade. Jesli ktos zdaje tutaj pisemna niech pisze chetnie poznam takich desperatow jak ja:) hehe Buziaki dla anglistow.
Czesc wlasnie co weszalam na ta strone Jutro mam probny z anglika i chcialam pouczyc sie idiomow Troche sie boje U mnie zdaja tylko 3 osoby Makabra
Tez jestem po probnej...i nie jestem zadowolona tak jak wy...;/wypracowanko proste grama tak sobie listenign tak sobie a readingi potwornosc...:P
hejka wszystkim ja jestem juz po maturce z anglika ustnej i pisemnej i jest ok jesli potzrebujecie jakies rady to walcie prosto z mostu moge wam opowiedzie c mnute po minucie [email] ,komorka 5[tel],[gg]
Czesc jezeli macie jakiekolwiek pytania dotyczace matury ustnej labo pisemnej to walcie ja mam juz to zasoba i moge wam wszystko opowiedziec moj numer [gg]
ja sie ucze w liceum plastycznym, zatem nie wiele mam tego angielskiego...zwariowalam i postanowilam pisac mature z anglika...teraz zaluje.za probna (we wrzesniu) dostalam 2.duzo sie uczylam od tego czasu ale nie wiem...hmmm...Moze jakies rady??????
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Inne strony do nauki języków