chyba sie pogubilam help!!!

Temat przeniesiony do archwium.
wiadomo ze trzeba zdawac na maturze w tym roku :
polski pisemny i ustny ale jak bede miala 5 z pisemnego to nie musze
+ przedmiot wybrany i ustny jezyk. tak?i wybiera sie jesio jeden przedmiot na ustny gdyby cos tam na pisemnym wybranym nie poszlo tak?
i jak ja zdaje angol i ustny i pisemny i powiedzmy zdam fce i bede zwolniona to ten ustny drugi musze zdawac czy juz nie???qrcze...juz nie wiem..chyba nie co??
Porozmawiaj z wychowawczynia, niech temu tematowi poświęci godzinę wychowawczą. Przecież my nie jesteśmy autorytami w tej dziedzinie. Możemy odpowiedzieć Ci to co słyszelismy od starszych kolegów lub od nauczycieli. W ostatniej chwili zostanie to zmienione i będziesz miała żal do nas. Naprawdę, wychowawczyni i dyrektor szkoły są najbardziej kompetentnymi osobami w tej dziedzinie.
bejotka wierz mi ze nie moja wychowawczyni...my wszystko zalatwiamy zawsze sobie sami - jak od 4 lat pamietam..ona tylko widnieje w papierach jako wychowawca i nic wiecej...a dyro ciagle gdzies lata i nie moan go znalezc...dom wariatow nie szkola....to powiedz chociaz co slyszalas :D
zdajesz polski pisemnie i ustnie
wybierasz pisemnie angielski i ustnie
i do tego jeszcze jeden przedmiot ustnie np matematyke biologie albo mozesz tez zdawac drugi jezyk np niemiecki lub tez inny ( ale nie ang:))
czyli w cholere i tak i tak musze ten ustny zdawac???bez sensu. a jak bede pisac jednak z angola i zdam na 5 albo 6 to musze ten ustny jesio dodatkowy???bo jak tak to sie cyba zabije...
Jak dostaniesz 5 lub 6 z polskiego pisemnego (lub drugiego przedm. pisemnego) to jeszcze musi być spełniony warunek, że w dwóch poprzednich latach miałeś z tego conajmniej 4 na świadectwie i wtedy dopiero zwolnią cię z części ustnej!
zocha nie boj zaby.ja od podstawowki nie spadalam z polaka mniej niz 5 :D
do czasu maleńka, do czasu
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa