dlugosc tekstu???

Temat przeniesiony do archwium.
hej:) hej byla jaksa granica slow?? ja napsialm na 3 i pol strony:) i boje sei ze mi nie zunaja ze za duoz;/ ale tam pisalao ze minimum 2 srony , ze minimum! co w na to?????????????????????
yy miało być 250 słow... zależy też od pisma...
mialo byc OKOLO 250 SLOW, MINIMUM 2 STRONY !!!
NO AJ NAPEWENO BEDE MIEC WIECJE, JAK 250 SLOW;/ ALE RPZECIEZ PISALO ZE MINIMUM TYLE RANY;/;/
Spokojnie kobieto, nie panikuj, nie dadzą Ci zero punktów za większą ilość słów przecież.
Swoją droga, to ich założenie że praca powinna liczyć w okolicach 250 słów czyli 2 stron jest choreee!!! Ktoś na przykład może mieć drobniutkie pismo i jego 250 słów zajmie 1.5 strony, a komuś z dużymi literami zajmie to na przykład 3 strony, i co teraz? Obie osoby napisały na wymaganą ilość słów ale pierwszą osobę mogą oblać, bo nie zajęlo jej to tych głupich 2óch stron.
Pamiętam jak ja pisałam maturkę rok temu... Na podstawowej nie podszedł mi żaden temat, nie miałam kompletnie pomysłu, więc pisałam ogromniastymi literami żeby tylko mieć tego sporo objętościowo :))), a dodam, że normalnie pismo mam drobniutkie ;). Hehe... No ale najważniejsze że zdałam :).
Też zdacie wszyscy na pewno, fajne mieliście tematy :).
o jezus dzieki wielkei:* uff
nie ma gornego limitu
jest tylko dolny czyli te 250 slow - min 2 strony
nie potrzebna panika;]
Ila> to jest tylko dolny limit. jeśli nie masz napisanych 2 stron, to sprawdzają ci liczbe słów ( cytaty sie nie liczą).
A jeśli masz te dwie strony, ale wielkość twoich literek budzi zastrzeżenie, i są wątpliwości czy jest 250 slow, to też sie liczy i wszystko jasne wtedy.

Oni nie zakładają ile ma mieć twoja praca, wiec nie masz tu racji.Oni tylko podają min. wymagania, wiec powinno byc ok.
Temat przeniesiony do archwium.