Jak wam poszło dziś???

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć
jak wam poszło dziś na agielskim ja pisałam podstawe i teksty użytkowe były banalne dla mnie gorzej ze słuchaniem,ale z tego to nigdy nie byłam dobra...więc gdzie niegdzie musiałam szczelać....heh i na dodatek w ostatniej ławce siedziałam to żle było słychać..ale cóż...
Mi się wydaję że nawet nawet poszło. Teksty były dośc proste, ze słuchu też, tylko te trzecie miałem problemy, ale ogólnie nawet spoko ;)


Jeszcze tylko wos rozszerzony i matma podstawowa :(
Ciekawostki z Zakopanego
W Zakopanem powtórka z matury
kuba, pap2[tel], ostatnia aktualizacja 2[tel]:09

W Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem 92 uczniów będzie powtarzało maturę z języka angielskiego z powodu złego nagłośnienia na sali egzaminacyjnej.
W ubiegłym tygodniu 27 maturzystów zakopiańskiego zespołu szkół złożyło do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie skargę na przebieg egzaminu pisemnego z języka angielskiego. Skarżyli się na złe nagłośnienie i twierdzili, że nie słyszeli dobrze tekstu odtwarzanego z płyty. Już w trakcie egzaminu maturzyści zgłosili to dyrektorowi szkoły. Egzamin przerwano na pięć minut, poprawiano nagłośnienie, a następnie wznowiono go.

Powołana przez dyrektora OKE ośmioosobowa komisja do zbadania tej sprawy przeprowadziła wczoraj wizję lokalną w sali egzaminacyjnej. Zarzuty maturzystów co do złego nagłośnienia potwierdziły się. W związku z tym dyrektor OKE podjął decyzję o powtórzeniu egzaminu, który ma się odbyć 6 czerwca.

To jedyny przypadek powtórzenia matury na terenie podległym krakowskiej OKE, obejmującej województwa: małopolskie, podkarpackie i lubelskie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Praca za granicą