nauczyciele- co polecacie??

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie. Bede przygotowywac grupe osob do matury z ang., ale nie bardzo wiem jaka ksiazke wybrac.
Wczesniej przygotowywalam jedynie pojedyncze osoby wiec robilam mix materialowy i z roznych ksiazek korzystalam, dlatego tez chcialam sie zapytac co polecacie, jaka ksiazke gdyz musze wybrac 1 glowny podrecznik (takie wymogi z ;gory;)
co lepsze..longman,oxford,express publ.,..macmilan..???
please pomozcie:))
witam :)

na jakim poziomie będa zdawali Twoi uczniowie.Jaki jest ich poziom, ile już umieją? To ważne pytania przy wyborze repetytorium.

Skoro już uczyłaś maturzystów, nawet jak to były pojedyncze osoby, coś tam wiesz nt materiałów w poszczegolnych książkach.

Polecam również wybrać się do jakiejś dobrej księgarni językowej, zaglądnąć do dostępnych książek. już coś się 'rozjasni'.

Od tego roku jest wiele zmian. Express publishing wydał osobne książki, jedna z poziomem podstawowym ,druga z rozszerzonym, no i chyba osobno matura ustna (nie wiem do konca, czy cos nie pomieszalam, bo akurat z tego nie uczę). uczyłam kiedys ze starej wersji, czyli ustna dla obu poziomów, pisemna dla obu i struktury lek. - gram.. Macmillan tez wprowadził fajną zmianę, bo wczesniej trzeba było skakać po ksiażce ucząc (nie będe wchodzić w szczególy, bo dużo tu pisania :). lubie podręczniki z OUP i od tego roku jest nowe wydanie repetytorium - bardzo mi sie podoba, polecałbym to własnie, do tego dodatek dla poziomu rozszerzonego tylko, sa tez dostępne testy (10 sztuk) w osobnej książeczce, prawde mówiac mają być dostępne za jakiś tydzień, dwa.


pewno nie pomogłam za bardzo, ale , jak juz napisałam :

okreslic poziom grupy, jakia maturę chcą zdawać i wtedy szukać najlepszego dla nich repetytorium.

pozdrawiam
iwona :)
Dzieki za odp:)
repetytorium oup i macmillana mam i sa dosc fajne tyle ze dzis dowiedzialam sie ze w tej grupce beda tez nie-maturzysci..;) kilka osob przygotowujacych sie na studia..
razem twierdza ze sa sredniozaawansowani..niestety dopiero za tydzien moge sprawdzic ich poziom sama..takze pewnie jak czesc z nich zdajaca mature to raczej podstawowa,
i tu tez zeby 'pogodzic' ich myslalam o ksiazce wydawnictwa Longman 'Total English' ..pre-int..plus wiadomo jakies rozne dodatkowe materaly no i testy maturalne..
+.. skoro musze zrobic im placement test..a nie mam ich do ksiazki total english..czy odpowiedni bylby test z opportunities?nie mam dostepu do ksiazki i nie wiem jak ona jest rozplanowana.. chociaz jak to jednego wydawnictwa to moze maja mniej wiecej podobny 'rozklad'?

dziekuje za wszelkie odp;)
P.S. a dodam ze "gora" zasugerowala ze mam dobrac podr longmana.. :/
:)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia