wsl przeniesienie na 2 rok lingwistyki

Temat przeniesiony do archwium.
hallo :) mam zamiar przenieść się na 2 rok lingwistyki na wsl w Częstochowie, chciałabym sie dowiedzieć na jakim poziomie odbywała się tam nauka i z jakich książek korzystaliście na pnjo, czy ciężka była sesja i ile godzin poświęcona jest na 2 język/tygodniowo byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś udzieliłby mi odpowiedzi,,, zależy mi na czasie..pozdr
witaj..
na I roku korzystalismy z Headway-a new edition , grammarway,pronunciation in use...
poziom w szkole jest bardzo dobry .
a 2 jezyk obcy odbywa sie w wymiarze 3 wykladow po 1, 5 godziny, Sesja nie byla łatwa ale do przejscia...
a 2 jezyk obcy odbywa sie w wymiarze 3 wykladow po 1, 5 godziny, Sesja nie byla łatwa ale do przejscia...
Ja jestem na średnio zawansowanym i raczej poziom jest niski :P
ale to może i dobrze bo jednak miałam 3 lata przerwy w uczeniu się go
i zdarza mi się zapominać jak co się pisze :P Ale na podstawowym strasznie bym się męczyła :P Ja sobie przypomnę jak się to pisało i ja juz od tego momentu będę pamiętać :P w końcu miałam 5 i 4 z niego :P Ale ja jestem na pedagogice wiec na pewno na filologii jest na pewno wyżej zwłaszcza że my mamy w obowiązku tylko uczyć dzieciaki od 1 do 3 klasy . Ale nie zaprzeczam pani bardzo ładnie mówi i ma ładny akcent miałam 6 nauczycielek i żadna tak nie mówiła :P Ja raczej jestem lepsza w pisaniu niż mówieniu tylko ze przerwa była taka długa i wiadomo zapomniało się: P

« 

Studia językowe