Warto kupic Gazetę Wyborczą we wtorek 29.06.2004

Temat przeniesiony do archwium.
Lukar, choć to wygląda na tekst reklamowy, nie usuwaj go, proszę.

Do wtorkowego wydania GW ma byc dpłączona płytka z kursami BBC. Prawdopodobnie beda to tylko kursy prowadzone na portalu GW, ale warto je mieć.

BJK
Na jakim poziomie sa te kursy?
Sprawdź na www.bbc.pl

Ja zalecam je na wakacje, do nauki na luzie. One nie mają dać Ci materiału, który zapewni w 100% maturę. One powinny pozwolić Ci zachować kontakt z językiem i rozwinąć swobodę wypowiedzi na różne tematy. Sadzę, że warto w tym celu wydać 3 złote. Możesz też zapytać się kioskarki, czy ktoś nie zrezygnował płytki i dostać ją za darmo (no może za uśmiech).
Sprawdziłem dzisiaj zawartość tej płyty. Ma wszystkie, wydrukowane w gazecie i umieszczona na jej portalu kursy i lekcje, ale ograniczone tylko do części juz opublikowanej, tzn 5-10 lekcji poszczególnych kursów. Jako bonus jest kurs Focus in Europe (wszystkie 30 lekcji), nie ma natomiast pełnego na portalu GW kursu Networds!

Pewną trudność sprawia AUDIO, na moim komputerze nie odtwarza się automatycznie, ale na płytce sa wszystkie pliki dźwiękowe w formacie MP3.
przed chiwlą to kupiłem, tylko zastanwiam się dlaczego tam jest napisane [2] czyżby to była jakaś druga część czy co?
[2] jest dlatego, ze jakis czas temu, na początku akcji \'Polish Your English\', Wyborcza wypuściła słownik Cambridge Advanced Learner\'s Dictionary, i on miał [1].
aha, jeśli jesteście zainteresowani tymi i innymi kursami BBC w pełnych wersjach, zajrzyjcie na http://www.bbc.co.uk/polish/learningenglish/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa