Matura pods/rozsz w tym samym dniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Czy to normalne, że dyrektor ustalił mi maturę ustną z j. angielskiego na 17go maja? Zarówno podstawę i rozszerzenie na raz? Mam napisane na godzinę 9.00.
nie, gdy tylko dowiedziałeś/aś się o takim terminie powinnaś to niezwłocznie zgłosić do dyrektora i wtedy by ci przydzielił inny termin któregoś tam z egzaminów. Skoro jednak tego nie zrobiłeś/aś - twoje niedopatrzenie, twoja strata - zdajesz obydwa w jednym dniu.
i to obydwa na te sama godzinę? no to ładnie, na rozszerzenie nie pójdziesz w takim razie, bo podstawe przecież zdawać musisz
bez takich, Paulina.
komisja to też ludzie i zrozumieją, że zaszła pomyłka.
Może zresztą tak ma być, że zdaje się oba poziomy naraz.
Być może masz rację, aczkolwiek dla mnie to trochę dziecinne że ktoś nie potrafi zadbać o swoje sprawy i dzień przed maturą budzi się z ręką w nocniku że ma dwa egzaminy o tej samej godzinie.
Zgłaszałem do dyrektora, w ostatnim tygodniu kwietnia. Powiedział, że to normalne i będę miał na 9 i tą i tą mature, komisja wie, że jestem rozszerzony i ma w "papierach" napsiane R. Wg. tego co mówił mam podstawę a następnie rozszerzenie zaraz "po". Możliwe?
może i lepiej,będziesz miał problem z głowy już w tym samym dniu.
Skoro decydujesz się na rozszerzenie, to podstawa pójdzie ci pewno szybko i bezproblemowo (jakby nie patrzeć to tylko 10 minut). potraktujto jak rozgrzewkę przed rozszerzeniem
No właśnie tak to traktuję, tylko moje wątpliwości - czy to faktycznie może tak być :) Już wiem, że tak, więc teraz tylko czekam na jutrzejszy dzień i "ustny".
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego