Matura Companion

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć.

Czy informacje zawarte w "Matura Companion. Poziom rozszerzony" potrzebują być uzupełnione o poziom podstawowy?
Wiesz, to wszystko zalezy jaki jest teraz twoj poziom angielskiego. Ja teraz zdawalam mature i u mnie bylo tak, ze na podstawie mialam Longmana z podstawy a na rozszerzenie wlasnie tego companiona. On dobrze przygotowuje z kazdej czescie, takze polecam ta ksiazke, ale jak juz wspominalam wszystko zalezy od poziomu jezyka bo to jest trudna ksiazka do przerobienia. A...i dobrze by bylo kupic od razu klucz z odpowiedziami:) That's my hint 4 U :)
Moim zdaniem to zależy od tego jak dokładnie przerobiłaś poziom podstawowy, potem ten wyższy i czy dużo z tego umiesz, bo jeżeli chcesz zdawać maturę rozszerzoną ( a domyślam się, że tak skoro pytasz o te repetytorium) to szkoda trochę kasy, bo co jak co ono sporo kosztuje. Najwyżej jeżeli masz je w domu i zamierzasz się nudzić podczas wakacji, to na pewno jak je przerobisz to Ci nie zaszkodzi. Jednak to zależy też sporo od tego na jakim poziomie jesteś.
Dzięki :*

Kupię oba w takim razie i zaopatrzę się dodatkowo w struktury leksykalno-gramatyczne :)
Będziesz musiała na nie wydać sporo kasy, bo każde z nich kosztuje sporo ;P No, ale to Twój wybór. Powodzenia w nauce :)
To fakt, ale i tak lepiej wydac kasy troche wiecej i porzadnie sie nauczyc, a nie cigle cos nowego kupowac bo ladna okladnka i wg matura na 100% a jak przyjdzie co do czego to sie nie korzysta z tych ksiazek.
Racja, ale jeśli już kupować to na pewno nie wszystkie na raz. To się tak mówi, że się wszystko przerobi, a tak naprawdę żeby podczas roku szkolnego to wszystko przerobić to potrzeba sporo czasu. Szczególnie w klasie maturalnej, kiedy ma się jeszcze inne przedmioty. Te wszystkie książki nie kosztują po złotówce, żeby można je było sobie od tak kupować. Sama mam sporo tych książek i wiem, że je kupić to może nie jest aż taki wielki problem, trudniej jest potem z czasem i chęciami. Oczywiście nie sądzę, że osoba która założyła wątek ich nie ma. A kiedy dochodzą jeszcze materiały z lekcji to jest tego całkiem sporo.
Jestem zdeterminowany, ponadto mam teraz dużo czasu :)

I od tego czy wezmę się za siebie, będzie zależeć moja przyszłość...
>Jestem zdeterminowany, ponadto mam teraz dużo czasu :)
>
>I od tego czy wezmę się za siebie, będzie zależeć moja przyszłość...

Chciałabym, żebyś to samo napisał po wakacjach. W każdym bądź razie powodzenia w nauce. :)
>>>Chciałabym, żebyś to samo napisał po wakacjach
i chcemy tutaj na stronie widziec jakis 'EVIDENCE', ze to zrobiles. Wklejaj swoje posty do poprawki. Inaczej twoje obietnice jest NIC nie warta.
'EVIDENCE' to ja będę mial na maturze
>>>'EVIDENCE' to ja będę mial na maturze
ale chociaz zrozumiales moj maly zart - pokaz nam co umiesz - liczymy na Ciebie (no pressure though, but 90% would be ok)
Przesadziles. Zasmiecasz forum swoimi reklamami. Przestań. Zgłos wwoje wpisy do usuniecia.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa