Matura Companion - zapytanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam zamiar kupić książki Matura Companion
Znalazłam połączenie książki egz. ustny i pisemny
Czy różni się ona obszernością materiału od oddzielnych książek typu pisemna i ustna tej serii?
Czy lepiej kupić oddzielnie pisemny i ustny , czy to połączenie to jest to samo ??
J w tym roku wlasnie z tej ksiazki sie przygotowywalam i bardzo ja polecam zarowno ustnie jak i pisemnie, bardzo duzo zadan. Tam jest wszystko. Znajdziesz w niej zadania z gramatyki,sluchania,pisania,czytania ze zrozumieniem no i mowienia (gotowe zestawy + temety prezentacji ustnej). Polecam zakupic od razu klucz z odpowiedziami. Ta ksiazka jest na jednym z wyzszych poziomow i warto miec jakiegos asa w razie jakichkolwiek problemow. :) pozdrawiam :)
ok, ale czy książka 'egzamin ustny i pisemny' w jednym rózni się od oddzielnych książek mat ustna i mat.pisemna?
to nie ma klucza od razu?
jak zamawiasz ksiazke to musisz sobie od razu zamowic do tego klucz. No niestety nie ma tego razem. Moim zdaniem niczym ta ksiazka sie nie rozni, bo zarowno w takiej pojedynczej ksiazce mat ustna znajdziesz tyle samo materialu co w companionie. Z pisemnym jest tak samo. No, wybor nalezy do Ciebie, bo ta ksiazka wcale nie jest taka tania, a z drugiej strony mozna bardzo duzo sie z niej nauczyc bo nie jest Å‚atwa.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia