Nauka angielskiego CAMBRIDGE ACADEMY

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie, mam spory dylemat bardzo chec dalej sie uczyc ang ale mam mały problem w tym roku koncze studia i chcialłabym przez pół roku gdzies pochodzic na zajecia i pomyslecnad jakims certyfikatem. Myslałam o poziomie B1, B2 narazie.
Ciężko mi znalezc osobe u mnie w miescie która ma przyzwoita cena. Chca 50 zł na h i to jeszcze studenci, którzy nigdy nie przygotowywali do certyfikatu, zalezy mi na czasie. Więc szukam osoby konkretnej.
Szkoły jezykowe raczej nie chca zapisywac nowych osob do grup ktore juz sie ucza prawie pol roku.
Znalazlam kurs http://www.groupon.pl/oferty/warszawa-extra/cambrigeacademy/3[tel]ze szkoly cembridge academy, jednak nie wiem co to jest do konca. Czy polecacie takie rozwiazania ? wiem ze tak moza dostac jakies potwierdzenie certyfikat, ale nie wiem czy on jest gdziekolwiek ważny.
Ta metoda by mi odpowiadala bo zazwyczaj pracuje do 17, a tam czas moglabym sobie sama regulowac.
Jeszcze raz podkresle ze zalezy mi na dokumencie potwierdzajacym ze znam angielskie w jakimkolwiek stopniu.


Pomóżcie...

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia